Wpis z mikrobloga

Korwin przed wyborami w każdym wywiadzie: "nie mam zamiaru pracować w Europarlamencie, jadę tam gadać", "nie mam najmniejszego zamiaru wdawać się w codzienną pracę zajmowania się tym, czy psom obcinać ogony o centymetr od odbytu, czy o dwa centymetry". Teraz święte oburzenie, że spełnia kolejną obietnicę wyborczą.

Czemu kuce nie uderzacie w tę nutę, w nutę spełnienia obietnicy wyborczej ? Mnie ta drzemka spodobała się od 1 sek, a wy przyjmujecie postawę defensywną jakby krul zrobił coś złego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#korwin #jkm #knp #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
@neib1: Skoro tylko to zacytowałeś z mojej wypowiedzi to muszę się domyślać co świtało CI w głowie. Na pewno z czymś się nie zgadzasz, skoro rzuciłeś takim banałem. Jako że w mojej wypowiedzi zbyt wiele tekstu nie ma to mogę zakładać żę:

- nie rozumiesz kim jest lewak i czym się np. różni od lewicowca - ale to raczje nie to, każdy zna te różnice, tak jak prawak a prawicowiec
  • Odpowiedz
  • 1
@Loloman: Ja jebe. Tyle tekstu i nie jesteś nawet blisko, a to w ogóle nie jest trudne. Tłumaczenie Ci tego jest zejściem poniżej poziomu, więc dam sobie spokój. Serio.
  • Odpowiedz
@neib1: No dobra ostatnie wyjaśnienie:

- jesteś po prostu imbecylem (medynicze znaczy ze jesteś upośledzony w stopniu "średnim), pisałeś coś bez sensu i teraz CI głupio się przyznać więc wypisujesz dalej bzdury?

Teraz jestem już bardzo blisko prawda?'

I jeszcze - typowy lewak jest typowy! Równie "inteligentne" stwierdzenie co Twoje. Coś jak kamień jest kamieniem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Loloman: Myślę, że to Tobie jest głupio. Obaj to wiemy. A skoro już tak bardzo chcesz wiedzieć co było tak typowe dla kuca to było to założenie, że każdy kto nie głosuje na KNP to lewak. Było to tak oczywiste, że jakim imbecylem musisz być ty - skoro nie umiesz tego zobaczyć, a swoją zenującą durnotę popierasz bluzgami zamiast spalić się ze wstydu.

Bez odbioru kucu.
  • Odpowiedz
@neib1: hahahahaha.

Nie ma co.

Najpierw jak ostatni burak piszesz 3-słowny komentarz, który może znaczyć niemal wszystko, bo nie da się przewidzieć, w jaki sposób zinterpretowałeś komentarz przeciwnika i co wywołało ból dupy, a potem wielce oburzony, że ktoś nazywa cię imbecylem, gdy odmawiasz wyjaśnienia, co do cholery miałeś na
  • Odpowiedz
@neib1:

1) nikogo nie zaorałeś, coś wybełkotałeś i byłeś szczęśliwy, że nie wiadomo, o co chodzi, a nie było wiadomo, bo doszedłeś do nieprawidłowych wniosków dzięki logice godnej imbecyla.

2) ten powyżej też cię
  • Odpowiedz
@neib1: znowu puste słowa i wyzwiska. Czyli tak jak myślałem, argumentów brak, pozostaje nieprzyjemny smak kompromitacji.

Widzisz, twój problem polega na tym, że nie wiesz nawet, że przegrałeś już dawno temu, a teraz tylko ustalamy, jak bardzo możesz mnie rozbawić swoim nieudolnym rzucaniem w moim kierunku materią, w której tkwisz.
  • Odpowiedz