Wpis z mikrobloga

Nieustanna i odwieczna #beka z obrońców moralności i nieskazitelnych stoolejarzy, którzy teraz wyrażają swoje oburzenie ze względu na #celebgate xD

HURR DURR JUŻ NIE JESTEM FANEM JENIFER LORENC BO POKAZAŁA CYCKI KOMUŚ


xD

No ja #!$%@?ę, co to #!$%@? za myślenie xD Najlepsza jest ta hipokryzja - najpierw zdejmie spodnie i pobawi się fallusem, a potem prędko napisać post na wykop.pl, że #!$%@?ć celebrytów, bo są szmatami, bo sobie nagie zdjęcia robią xD

Jak kisnę z takich przegrywów, olaboga xD

PS: Czasem mi dziewczyny wysyłają zdjęcia swoich cycków i cipek - mam je za to bluzgać? Przestać się z nimi spotykać? Wiedzą, że mnie to kręci i chcą mi sprawić przyjemność, to to robią. Celebrytki niewiele się różnią w tych względach.

PS2: To może zrujnować Wam życie, ale dziewczyny bardziej lubią seks od facetów. Tylko boją się o tym mówić, bo takie #!$%@? jak Wy zaraz zaczynają po nich jeździć i wyrażać swoje niezadowolenie - dlatego #rozowepaski siedzą cicho i czekają na faceta, przy którym będą mogły się otworzyć i spróbować w końcu nowej pozycji, a nie tylko na misjonarza i bez oralu. Ale co ja Wam będę mówił, jak Wy pojęcia nie macie xD

#oswiadczenie #celebgate #bekazprzegrywow
  • 6