Wpis z mikrobloga

Moje życzenia na MŚ w siatkę.

1.) Polska nie wychodzi z grupy.

2.)Rosjanie mistrzami.

3.) Polsat Syfrowy dokłada do imprezy ile się tylko dało.

Chciałbym tu jeszcze podziękować Panu Zygmuntowi Solorz-Żak za jakże hojne i szczodre obdarowanie nas możliwościami obejrzenia drugiej najważniejszej sportowej imprezy w tym kraju zaraz za ME 2012. A żebyś tak szczezł !

Swoja drogą jak to jest ? Wydawać kasę na shit typu trudne sprawy to jest i wszystko super ale puścić trzy mecze w otwartej TV to już strata i mu się nie kalkuluje.

#siatkowka
  • 7
Wydawać kasę na shit typu trudne sprawy to jest


@polac: Bo produkcja trudnych spraw - zatrudnienie tych wszystkich profesjonalnych aktorów, miliony na scenografię i efekty specjalne to bardzo drogi biznes.
@polac:

shity typu brudne sprawy produkuje się za dosłownie grosze a ogląda to masa ludzi. Dlaczego - nie wiem

Ale gdyby nie oglądali to wszystkie telewizje nie robiły by swoich programów tego typu
@polac: prawdziwy cebulak przyzwyczajony do tego, że za wszystko płaci państwo. Euro 2012 też powinno być płatne, wszystkie duże imprezy powinny.
@dzangyl: Synku, państwo płaci ? Za wszystko to my płacimy w podatkach. Jeśli prawa do Euro 2012 nabyła TVP to między innymi za kasę z abonamentu,dotacji z budżetu państwa itp itd, to pokazać to w otwartych kanałach to był obowiązek. Tu sytuacja jest inna bo Polsat to prywatna komercyjna stacja i mogli sobie kodować imprezę do woli co też zrobili. Tyle wcześniej nie było problemu żeby pokazać choć mecze reprezentacji Polski
@polac: to byl skrót myślowy. Tvp nie miało żadnego obowiązku, powinno kodowac, wtedy więcej by zarobili a o to chodzi. A co to jest te 81 złotych (w nc+), złożyliśmy się z ojcem i bratem i wyszły grosze.
Grosze groszami niby. Ani ja,ani brat ani ojciec zapaleńcami siatki nie jesteśmy. Mecze oglądać byli byśmy w stanie tylko te wieczorne . No może oprócz soboty i niedzieli ale też nie zawsze . No to te 81 zł to trochę drogo mimo wszystko wychodzi. A nawet 100. 20 zł za mecze Polaków+faza finałowa to mógłbym się zastanowić.