Wpis z mikrobloga

Piszę z multi, bo nie chcę ujawniać tożsamości. Zdradziła mnie dziewczyna, z którą jestem w związku od 4 lat.




Po prostu chciałem to tutaj zostawić.

#tfwnogf

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tukan29:

że niby jak taka zdrada to nie zdrada? Jakby czuła się hetero to by nie puściła się z drugą kobieta,


Nie ma czegoś takiego jak kobiety hetero, wszystkie są
  • Odpowiedz
wykopkowe samce alfa już wywęszyły wpis jak hieny na głodzie i zasypali go odpowiedziami, że to cool, super, extra i że oni to by teraz trójkącik xD Xd


@c1ea8cd współczuję i radze ci się rozstać z panną na dobre, bo zapewne następne będzie "eksperymentowanie" z jakimś kolesiem za twoimi plecami.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: chciałbym, żeby pasta, ale nie - to moje #!$%@? życie, moje plany na przyszłość, mój czas i moje zaangażowanie - poświęcone tylko dla jakiegoś #!$%@? lesbijskiego eksperymentu

oczywiście rozumiem wasze komentarze "możesz to jeszcze wykorzystać", itd., ale... rzeczywistość spoza ekranu wygląda trochę inaczej
  • Odpowiedz
@c1ea8cd: szkoda mi samcow alfa piszacych :"wykorzystaj to". Ludzie! Pomyslcie chwile - to nie boli... wykorzystanie tego to ostatnia rzecz o ktorej myslisz, prawda? Szkoda ze to nie pasta :/
  • Odpowiedz