Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak pomawiacie? Nikt wam nie wierzy w te pismo. Szkodzi tylko opinii jkm tutaj na wykopie. Dostaliście jakiś rozkaz z góry by go tu ośmieszać? Nie wstyd wam? To co robicie jest naprawdę poniżej poziomu. Miałem was za mądrych ludzi potrafiących oddzielać poglądy i pracę, ale widzę że się jednak myliłem. Wasze "kręcenie beki z jkm" niczym nie różni się od karaczanowskiego obrażania papieża. Wiecie, że w tym momencie ucierpiał wizerunek osoby, a wy poza chwilami "beki" nie macie z tego nic? Gdybyście jeszcze dostali za to 20 tysięcy złoty to inna historia, ale najprawdopodobniej nic z tego nie macie. Jest rzeczą wiadomą, że wykop od paru ładnych lat był zbiorowiskiem dużej ilości osób głosujących na kongres nowej prawicy, czy zabawnym jest obrażanie ich? Dlaczego obrażacie osoby, które zapewniają wam pracę? Jeśli chcecie odejść to po prostu to zróbcie, a nie zatapiacie za sobą mosty. W mojej ocenie wasze postępowanie jest poniżej poziomu jaki powinniście reprezentować, zwyczajnie jest mi przykro, że tak postępujecie. Mam nadzieję, że wytoczą wam sprawę o pomówienie i zniszczenie dobrego imienia

(°°

#mirkopasta
  • 3
  • Odpowiedz