Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej awantury o Jasia Melę. Gdyby transformator był dobrze zabezpieczony, to nie mógłby do niego wejść. A ponieważ firma elektryczna go nie zamknęła, to należy mu się odszkodowanie. Bardzo dobrze, że mówi się o nim w mediach, bo chłopak walczył o swoje.

#jasiumelacwel #jasiumela #afera
  • 39
  • Odpowiedz
@artpop: Został celebrytą tylko dlatego że miał wypadek. To jest poniżanie godności wszystkich niepełnosprawnych, bo idąc tą logiką, KAŻDY niepełnosprawny powinien być bohaterem.


@nomoreregrets: Każdy niepełnosprawny radzący sobie w życiu jest jak najbardziej bohaterem. A stał się "clebrytą" bo media podchwyciły temat jego podróży. I bardzo dobrze zrobiły, bo wiecej osob zaczęło wpłacać na fundacje, dzięki której los innych dzieci bez kończyn się poprawił.
  • Odpowiedz
@paziu: Tak, to taka wielka roznica czy miał 12 czy 13 lat (miał 13 z tego co jednak przeczytałem). Dla mnie bardzo dobrze, że stał się znany bo jednoczesne promując fundację pomógł setkom dzieci.
  • Odpowiedz
@artpop: No ale dlaczego tylko on jest tak faworyzowany? Kolejny raz mówię, to jest poniżanie godności. Dzieli się niepełnosprawnych na lepszych i gorszych. Inny niepełnosprawny jest zły bo media się nim nie zainteresowały?
  • Odpowiedz
@artpop: No ale dlaczego tylko on jest tak faworyzowany? Kolejny raz mówię, to jest poniżanie godności. Dzieli się niepełnosprawnych na lepszych i gorszych. Inny niepełnosprawny jest zły bo media się nim nie zainteresowały?


@nomoreregrets: Bo jego ojciec znalazł kontakt z Kaminiskim, ktory go zabrał na wyprawy, a media to powchwycily. Tyle. i bardzo dobrze zrobiły. Nie rozumiem o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
@artpop: w wieku 13 lat masz już na tyle rozumu, żeby nie wchodzić do transformatora. a jak nie masz, no to przykro mi. skoro miał czelność pozwać Energę na taki hajs, to powinien mieć czelność również przyznać się publicznie, że jest po prostu głupi.
  • Odpowiedz
@artpop: Znajomości, media... jest lans i sława. O co może mi chodzić... czekaj.. o to że lansuje się kogoś, kto przez własną głupotę zrobił sobie krzywdę i robi z siebie oświeconego. Ba, on jeszcze na tym zarabia.
  • Odpowiedz
@artpop: w wieku 13 lat masz już na tyle rozumu, żeby nie wchodzić do transformatora. a jak nie masz, no to przykro mi. skoro miał czelność pozwać Energę na taki hajs, to powinien mieć czelność również przyznać się publicznie, że jest po prostu głupi.


@paziu: Tak, 13 latek sam pozwał o to Energę xD. Po prostu pewnie rodzina dowiedziała się, że mogą to zrobic bo ten transformator nie
  • Odpowiedz
@artpop: Znajomości, media... jest lans i sława. O co może mi chodzić... czekaj.. o to że lansuje się kogoś, kto przez własną głupotę zrobił sobie krzywdę i robi z siebie oświeconego. Ba, on jeszcze na tym zarabia.


@nomoreregrets: Nie, lansuje się kogoś kto chociaż popełnił błąd, nie poddał się i pomaga setkom, jak nie po tylu latach tysiącom, innym niepełnosprawnym dzieciom.
  • Odpowiedz
@artpop: pewnie. a napastnik, któremu niedoszła ofiara zrobiła krzywdę, może ją pozwać i całkiem nieźle na tym wyjść. i co, też bardzo dobrze robi, bo ma takie prawo?
  • Odpowiedz
@artpop: dzięki. odnosił się do twojego z dupy argumentu, "bo mieli takie prawo"


@paziu: O tak, bo gdyby twoje dziecko miało wypadek to z pewnością byś nic nie zrobił, skoro miałbyś możliwość uzyskania odszkodowania. Szczegolnie jak wcześniej wydałeś pół miliona na poprawę zdrowia syna.
  • Odpowiedz
@artpop: Co więcej ten debil chwali się tym i otwarcie mówi, że jakby mógł cofnąć czas to i tak by tam wszedł.


@PasozytZawiadaka: Powiedział tak bo wie, że bez tego nie pomógł by wielu ludziom. Tyle, wystarczy trochę pomyśleć.
  • Odpowiedz