Wpis z mikrobloga

@Sepang: niedawno odkryłem że SUV-y mają sens. Rozmawiałem z takim moim znajomym około 65 lvl i powiedział m i, że ma suwa, bo to w sumie osobówka, a łatwiej się wsiada i wysiada. W jego wieku ma to znaczenie. Wystarczy płożyć nogi na zewnątrz i już stoisz XD
  • Odpowiedz
@Sepang: ujemnym sensie istnienia? Chyba żartujesz, czym według Ciebie za 10 lat będą jeździć dresy? Chyba nie Fiatem Pandą...
  • Odpowiedz
@Sepang: sam jesteś ujemny... ciężko ci zrozumieć, że niektórzy lubią tego typu auta? Najzwyczajniej w świecie pewnie nigdy czymś podobnym nie jechałeś, ale trzeba się wypowiedzieć nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wszyscy są dozgonnie zakochani w VW Passat B5 1.9 TDI ...
  • Odpowiedz
@Sepang: są dobre w wożeniu dupska z punktu A do B, poza tym są dość szybkie, zgrabne i WYGODNE :)

a przede wszystkim są ładne. I nie potwierdzam tego ja, nie zdementujesz tego ty, za to wszystko weryfikuje rynek, a tak się składa, że X6 akurat całkiem nieźle wypadł w sprzedaży :) Popatrz co dzieje się teraz na rynku, podążają za tym "trendem" inni producenci i wyrastają jak grzyby po
  • Odpowiedz
@sambarumba: To zwykła moda, która za 2-3 lata osiągnie masę krytyczną. 10 lat temu był szał na vanowate pudła w każdym możliwym rozmiarze - Opel Agila, Meriva, Renault Modus i Grand Modus, Ford C-Max, Toyoty serii Verso, Mitsubishi Space cośtam i inne. Ile z tego dziś zostało? Kiedy ostatnio widziałeś któreś z tych aut na drodze?

Wcale nie sprzedawały się jakoś specjalnie źle, ale moda się skończyła, kolejne generacje wielu
  • Odpowiedz
@Sepang akurat Toyota Verso jest wciąż dosyć popularna, nie wiem jak reszta, bo się tymi autami akurat nie interesuję zbytnio :)

A co do SUVów ogólnie to nie sądzę, żeby za 2-3 lata a nawet za 10 zniknęły, bo one już dość długo są na rynku... przynajmniej 10 lat.
  • Odpowiedz
myślę, że te samochody zasilą wschodni rynek bogatszych Rosjan i Ukraińców. Zaczynamy być dobrym rykiem samochodów wtórnych dla wschodnich sąsiadów. Tam pewnie poszły też te wszystkie vany
  • Odpowiedz