Wpis z mikrobloga

@shido: chodziło mi o to, że zdjęcia będą normalne, ale w zależności od tego kto je wstawia, mogą trochę odsłaniać :D

jedne dziewczęta obawiają się wrzucić rękę pod #wykopnickchallenge a inne wstawiają buttplugi :D różne osoby się trafiają, wszystkiego można się spodziewać

a jak jakaś odkryje więcej, to od razu dostanie więcej plusów
  • Odpowiedz
@shido: No to się nie ucieszysz, bo jak widzę, dziewczyny chętne nie są.

@JBFC: Powinniście zawołać tę od ogonka, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. ;)

Ale w razie czego, możecie wołać, wyłamię się-jestem zainteresowana. :D
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: ustalimy wspólnie kryteria, które musi spełniać takie zdjęcie. Pewne granice. Żeby o wygranej w głównej mierze decydował wygląd a nie atencja uczestniczki :)

@ostrzyjnoz: Dopisuję Cię do mojego skromnego notatniczka :)

@HorribileDictu: Zawołasz mi tu swoje koleżanki? ;3 Niech chętne zadeklarują się za/przeciw i będę miał na uwadze ich nicki przy wołaniu do wpisów(czy są zainteresowane, czy im nie przeszkadzać)
  • Odpowiedz
@JBFC: ok, ciekawa jestem jak to wyjdzie

shido pisał

po prostu chętne panie by wrzucały na mirko powiedzmy trzy zdjęcia, na których widać je w różnych pozach bądź ubraniach


myślę, że to dobry pomysł
  • Odpowiedz
@balatka: @PyraPrzeznaczenia: tak jak Pyra pisze, nie chcę zamykać jury do kilku wybranych mirków. Niech całe mirko odda swój głos, tak będzie najsprawiedliwiej :)

@Supercoolljuk2: Przygotowuję osobny wpis, żeby miały wszystko na tacy i nie musiały przeglądać wszystkich komentarzy :)
  • Odpowiedz
@JBFC: To pewnie zasady będą dość jasne - trzeba będzie wstawić 3 zdjęcia (zadecyduj jakie) w jednym wpisie, później ktoś podliczy plusy i gotowe

tyle że co do plusów mam pewien pomysł...
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: przygotowałem początkową wersję regulaminu konkursu

-Każda z uczestniczek publikuje pod tagiem w jednym wpisie trzy złączone w jeden plik(polaroid) zdjęcia.

-Oddajemy uczestniczkom do dyspozycji to w co chcą się ubrać, w jakiej pozie chcą występować z
  • Odpowiedz
@JBFC:

@shido:

Ale się panowie rozmarzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja co najwyżej mogę dodać fotki moich potraw, nawet 4 naraz. Przykro mi, ale myślę, że żaden szanujący się #rozowypasek nie będzie wrzucał swoich fotek na Mirko, bo stulejki popękają, a ofiar tu nie chcemy, niemniej miło, że wpadliście na taki pomysł, jak zobaczyłam w jakiej sprawie mnie wołacie, to zaśmieszkowałam ledziutko
  • Odpowiedz
@shido: Usunąłem komentarz, bo @JBFC wysłał bardzo dobrą wiadomość prywatną z jeszcze lepszym pomysłem niż ten z mojego usuniętego komentarza. I właśnie to opublikował teraz.
  • Odpowiedz
@Ilovestripes @azetka: dlatego osoby, które dodały podobne wpisy będą blokowane z poziomu konta konkursowego i nie będą miały możliwości uczestnictwa w fazie finałowej. Mówimy tu o ocenianiu i komentowaniu zdjęć podczas finału.
  • Odpowiedz