Wpis z mikrobloga

Nigdy dotychczas tutaj informacji o takich promocjach nie wrzucałem... natomiast "50% promocji na książki o LINUKSIE w księgarni ebookpoint" wg mnie zasługują na specjalną uwagę :)

"Kali Linux. Testy penetracyjne" Joseph Muniz, Aamir Lakhani za 23.50 zł ⇨

"Najlepsze narzędzia w systemie Linux. Wykorzystaj ponad 70 receptur i programuj szybko i skutecznie" James Kent Lewis za 15.99 zł ⇨

"Skrypty powłoki systemu Linux. Receptury " Sarath Lakshman za 23.50 zł ⇨

"Linux. Komendy i polecenia. Wydanie IV rozszerzone" Łukasz Sosna za 9.95 zł ⇨

"Linux. Programowanie systemowe. Wydanie II " Robert Love za 31.45 zł ⇨

"Linux. Programowanie systemowe" Robert Love za 22.45 zł ⇨

"Sieci Linux. Receptury" Carla Schroder za 34.95 zł ⇨

"Linux. Leksykon kieszonkowy. Wydanie II " Daniel J. Barrett za 9.95 zł ⇨

"Edytory vi i Vim. Leksykon kieszonkowy " Arnold Robbins za 7.95 zł ⇨

"Bash. Receptury" Carl Albing, JP Vossen, Cameron Newham za 34.95 zł ⇨

"Linux. Jak dostroić bestię do swoich potrzeb? " Paweł Krugiołka za 12.45 zł ⇨

"Linux. Programowanie w powłoce. Praktyczny przewodnik. Wydanie III" Mark G. Sobell za 59.50 zł ⇨

"Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source" Mariusz Kraus za 14.95 zł ⇨

"Debian Linux. System operacyjny dla każdego. Pierwsze starcie" Sylwester Zdanowski za 9.95 zł ⇨

"Linux w biurze i nie tylko" Sergiusz Flanczewski za 15.99 zł ⇨

"Programowanie w Linuksie. Ćwiczenia" Katarzyna Kuźniar, Kazimierz Lal, Tomasz Rak za 15.99 zł ⇨

"Linux Mint. Poznaj system najłatwiejszy z możliwych. Wydanie IV" Karolina Hedwig za 14.99 zł ⇨

"Linux. Biblia. Edycja 2007" Christopher Negus za 49.50 zł ⇨

"Ubuntu Linux. Biblia" William von Hagen za 47.00 zł ⇨

"Linux. Biblia. Ubuntu, Fedora, Debian i 15 innych dystrybucji" Christopher Negus za 39.50 zł ⇨

Bezpośredni link do listy w księgarni: http://ebookpoint.pl/kategorie/informatyka/linux, natomiast wchodząc przez linki umieszczone pod strzałeczkami ⇨, wspieracie mój malutki startup :)

#linux #ebooki #programowanie #kindle #spistresci
noisy - Nigdy dotychczas tutaj informacji o takich promocjach nie wrzucałem... natomi...

źródło: comment_mCqJKggELAYOTgqXDB3r0vBTFloDvpYC.jpg

Pobierz
  • 11
@Dzakus: stackoverflow to świetne miejsce, jeżeli człowiek wie o co chce zapytać... i po prostu wie czego nie wie. Natomiast czasami łatwiej pouczyć się czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia... choćby po to, by później lepiej korzystać ze SO :)

Czyli wybierz sobie tą, która porusza temat, który znasz najmniej :)