Wpis z mikrobloga

@Tojtek: się zastanawiam nad tym sprzętem.

Wiem, że jest wypas i w ogóle, ale czy nie ma czegoś takiego co najbardziej w androidach mnie irytuje, tzn. laga po odebraniu połączenia. Każdy jeden android po odebraniu połączenia miał taką przypadłość, że musiałem sekundę odczekać przed powiedzeniem halo, bo jak odebrałem, przyłożyłem do ucha i powiedziałem halo, to rozmówca tego nie słyszał.
@Tojtek: mi się to często przytrafia, odbieram, przykładam do ucha i mówię halo i jest cisza, dopiero jak powtórzę to jest ok. Po prostu to pierwsze halo nie jest transmitowane do osoby która do mnie dzwoni.

ale tak czy inaczej, warto brać ten telefon? Jak z obudową, nie rozpadnie mi się po roku?
@piotreek88: Wiem o co chodzi. Nie zauważyłem, żeby coś takiego mi się zdarzało, a że jestem szybko wkurzającą się osobą, to bym raczej zauważył. :D Raczej był taki bug na stockowym 4.4.2, że jak ktoś dzwonił, to zanim zapalił się ekran, mijało kilka sekund dzwonka. Nie wiem czy to naprawili, jestem z tych, którzy nie mogą żyć bez zmiany ROMu. Ogólnie warto, bateria niezła, gps bardzo szybko łapie, ekran w sam
@Tojtek: spoko, rozumiem, że masz jakiegoś cm wgranego? Czy wgranie cm to jakiś mega problem, czy idzie to dość łatwo zrobić? Bo w niektórych telefonach bootloader zablokowany, albo coś. Czy alternatywne oprogramowanie działa sprawnie, czy coś w nim nie działa, np kompas, czy radio fm?
@piotreek88: Mam wgrany ROM od LG G3, dokładniej CloudyG3 1.3. Zrootowanie go to 2 minuty roboty, wgranie recovery to wgranie i odpalenie jednej aplikacji na fonie, potem wgrywasz paczkę z PhilZ Touch (takie najbardziej polecane recovery, bo standardowo aplikacja AutoRec wgrywa TWRP), odpalasz znów recovery i wgrywasz ROM. Tyle. :D W tym ROMie działa mi wszystko, z czego korzystam. Zaraz sprawdzę te rzeczy, o których mówisz.