Wpis z mikrobloga

@Stadler: To nie grozba bo on mowi o Twoim szefie czyli trzeciej osobie . Gdyby napisal że dostlaes od niego i to poczatek to bylaby to grozba z jego strony. No chyba że on ma wplyw na Towjego szefa to jeszczem mozna pod groźbe podciaganac.
@donmuchito1992: W sumie kiedyś o tym pisaliśmy, ale powtórzę jeszcze raz: jakby Piotruś miał tutaj konto to dopiero mieliby gównoburze zagwarantowaną. W dodatku z bardziej prawdziwym "banderowcem" niż Ty czy jakikolwiek Polak z ukraińskimi korzeniami.
@donmuchito1992: To by tłumaczyło bana od Gazety na jego forum Podkarpacka U-kraina, na którym podobno tak odleciał w wyzywaniu innych i nawoływaniu do mordowania Moskali, że co racjonalniejsi użytkownicy z mniejszości ukraińskiej odwrócili się od niego.
@Stadler: hahaha znalazłem swoje prywatne centrum rozrywki. Tylko się nie poplacz serio. Właśnie zobaczyłem że twój wpis jest w gorących i cię wszyscy w nim dissują xD także ja ci już gownoburzyc nie bede bo się sam zblazniles. A z tym dowodem to jak w koncu było? Nie masz jeszcze? :-) sikstin and pregnant #!$%@?...