Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś z Was się orientuje jak to jest z realizacją skierowań poza swoim okręgiem/województwem?

Potrzebuję przebadać sobie TSH. Byłam dzisiaj w laboratorium i pani w recepcji nastraszyła mnie, że w każdym labie będę musiała za badanie zapłacić mimo skierowania. To naprawdę tak działa, czy to był tylko blef?

Skierowanie wystawiła endokrynolog z mojego miejsca zamieszkania, laboratorium szukam w miejscowości oddalonej od niej o jakieś 500km :]

#nfz #skierowanie #tarczyca

Zawołam też #gliwice może ktoś z Was zna jakieś inne laboratorium poza tym na Dubois, gdzie szybko dostanę wynik.
  • 11
@CheshireCat: Ja nie jestem zameldowany tu gdzie mieszkam i jak jestem u lekarza to po prostu mówię na z jaką kasą chorych się rozliczam, a oni sobie sami to ogarniają już. Na skierowania chodziłem bez problemu, z dwa razy mi się zdarzyło chyba.
@CheshireCat: Hej, ja ostatnio mialem komplet badań (do pracy) przy Sowińskiego. Wyniki od razu,a ceny bardzo rozsądne, nie wiem jak TSH, bo nie robiłem ale za wątrobe było chyba ok. 5 - 6zł wiec do przejścia. Jak nie będziesz mogla znaleźć tej przychodni to daj cynk, poszukam w papierach albo w google. pozdro