Wpis z mikrobloga

achtung, bojówkarze :)

w przyszłym tygodniu rozpoczynamy szersze testy appki #mirkowp - wstępnie zakładamy, że wczesny dostęp na tym etapie dostaną trzy osoby (oficjalny launch aplikacji w sklepie w październiku).

ale nie ma nic za darmo. ;]

napiszcie w komentarzach, jakie funkcje (choćby drobiazgi) widzielibyście w tym kliencie mikrobloga. sporo już pisałem na ten temat (dużo wywnioskować można też ze screenów), sporo pisał też @LubieLiscie, więc pomysły już raz przegadane czy podsunięte wcześniej odpadają - myślimy o rozwoju aplikacji po prostu (przy założeniu, że pozostanie tylko klientem mikrobloga i wiadomości prywatnych).

w poniedziałek rozstrzygnięcie. do boju. :)

#mirkowp #bojowkawindowsphone #windowsphone
Pobierz
źródło: comment_wvDEdntrY77TOumOLj561PWX1OYpn6e9.jpg
  • 65
@michalkosecki: nie tworzenia listy tagow, chodzi mi o to jak wchodzisz w caly mikroblog to masz wszystko jebniete na jedna kupe. Bez czarnolistowania nie da się tego uporzadkowac.

Chodzi mi o taka opcje gdzie można sobie ustawić jakie wpisy z których tagow maja się wyswietlac na glownej mikro.
@BaRi: jeśli chodzi o streamy mikrobloga, będzie kilka widoków:

1. stream wszystkiego;

2. stream gorących;

3. stream mojego wykopu;

4. być może stream ulubionych wpisów;

5. stream pojedynczego wpisu.
@michalkosecki: Ja już pisałem o tym, żeby odpalało filmiki z YT w appkach typu myTube. Jeżeli to będzie, to fajnie.

Z chęcią bym również widział obsługę strony użytkownika, tzn tak jak teraz wejdziemy w czyjś profil i jest ten podział Znaleziska/Wykopalisko/Społeczność. Często mam tak, że na mirku plusuję fajne rzeczy, które mi się podobają i nie mogę ich potem sobie przypomnieć/znaleźć. Wchodzę wtedy w swój profil, patrzę co plusowałem na mirku