Wpis z mikrobloga

Grałem wiele gier i wiele przygodówek które nigdy nie potrafiły wystarczająco długo przykuć mojej uwagi, ale to... to jest mistrzostwo w całej okazałości, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby jakaś przygodówka tak mnie wciągnęła, gra pod każdym względem wyśmienita, cały czas akcja, akcja i jeszcze raz akcja, czuć klimat, czuć emocje, po prostu - POLECAM!!!

#gry #telltalegames #thewalkingdeadgame #pcmasterrace
Reinspired - Grałem wiele gier i wiele przygodówek które nigdy nie potrafiły wystarcz...

źródło: comment_TVXuabghXSbrmQGHfWQPc1deQJZyZ4i6.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@cyrax: Tak to prawda że różni się od innych gier przygodowych, nie ma tu jakiś wyzwań intelektualnych ale moim zdaniem nie to powinno być piorytetem tych gier tylko sposób umiejętny wprowadzenie gracza wirtualną przygodą od której nie raz zjeży mu się włos na głowie i poczuje się jakby to od niego zależało jak potoczą się losy tej przygody :D Dla mnie bomba
  • Odpowiedz
@Reinspired: Ta gra to #!$%@? oszustwo, byłem bardzo rozczarowany. W sensie, sama w sobie jest dobra, ale twórcy polecieli w #!$%@? na maksa z tymi ich "wyborami", co to mają niby wielki wpływ na rozrywkę, a w rzeczywistości wpływ jest zerowy. Jeszcze w trakcie gry podtrzymują tę iluzję tymi co chwila wyskakującymi bzdurami w stylu, że "Clementine will remember that" albo coś, podczas gdy to kompletna bujda. Twórcy zaliczyli tym u
  • Odpowiedz