Wpis z mikrobloga

@miciek335: @bazingaxl:

należy dokładnie przeczytać OWU (euro26 i planeta) tam się teraz pozmieniało dosyć motzno. Z tego co pamiętam, to wlasny wypadek trzeba zgłosić w ciagu 14 dni bo są duże problemy z odszkodowaniem i zwrotami kasy.
@uysy: jak dlugo zyje w polsce i w poblizu to nie czytam umow, z gory zakladam ze ktos chce mnie oszukac i tak jest czy to gsm, czy bank, czy ubezpieczyciel oc, zycie, czy jak ide do sklepu

poprostu wrzucam na luz wiem ze ktos chce i to robi i ja nic nie moge na to poradzic

14dni ?lol adres planety mam bo jeden wykopowicz dal a jest w azji podobno
@bazingaxl: Kumpel mi podpowiada, że w planeciemłodych zmienił się ubezpieczyciel na polskiego, o wiele gorsze warunki odszkodowań i duże problemy przy zwrotach - ja tylko przekazuję.

Korzystam z ubezpieczenia OEAV (Austriacki Klub Wysokogórski).
@bazingaxl: Z tego co pamiętam, to też obejmuje. Ale z Azją to różnie...warto zagłębić się w OWU. Jak byłem w Tadżykistanie to miałem też OEAV + PZU + EURO26 (Pzu i Euro tylko i wyłącznie w ramach wypłat odszkodowania :D).
Pzu i Euro tylko i wyłącznie w ramach wypłat odszkodowania :D).


@uysy: cokolwiek to znaczy brzmi jak NWW czyli to co daja za 30zl do OC auta a w razie wypadku to daje 0-20k odszkodowania gdzie samo OC daje chyba do 5mln euro ;P ale musialbym sprawdzic bo moze to 500tys. euro ;PP