Wpis z mikrobloga

@aroaro1993: Powiem szczerze, że nawet pomimo tego że postawiłem na epsi, tak jak mowił gościu na streamie - powinno się to liczyć i w tabelce i na lounge jako wygrana mouzow ( ͡° ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tym bardziej, że mousy wygrali rundę pierwszą, czyli mieli przewagę, gdy by się poddali na sam początek, z jakiego kolwiek powodu, wtedy niech unieważniają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Makitad: no chyba nie...

czy Wy w ogóle myślicie czy skiny przeżarły Wam mózgi?

gdyby anulowali każdy ddosowany mecz, to ddosy byłyby w KAŻDYM meczu, bo ci co mieliby przegrać skiny zapuszczaliby ddosy
  • Odpowiedz
@only: Czyli co, selektywnie? Jeden unieważnimy, drugi nie bo nie i #!$%@?? Straciłem kasę bo postawiłem na Grecje. Teraz znowu #!$%@? strzelił wygraną mimo postawienia na mouz. Pierdziele tą stronę.
  • Odpowiedz
@Ortheon: poczytaj regulamin. Jeśli gracze mimo ddosów grają dalej to lounge nie anuluje meczu. Jeśli gracze poddadzą się albo anulują mecz, skiny są zwracane.

  • Odpowiedz
@only: Ale pomyśl, że i tak zapuszczają ddosy aby wygrać, i wygrywają przez to (co jest unfair) a tak i tak by ddosowani, tylko nic by nie dostali. Jedyne poprawne rozwiązanie moim zdaniem.
  • Odpowiedz