Wpis z mikrobloga

##!$%@? #ubierajsiezwykopem #modameska

Gdzie w tym kraju kupić normalne buty? I poniżej 150 zł? No #!$%@? dzisiaj godzinę chodziłem po sklepach, chciałem jakąś lekką parę do pracy i samochodu, jakimś akceptowalnym kolorze. Za duże wymagania.

60% butów ma pieprzoną biała podeszwę często jeszcze wywiniętą naokoło, przecież to wygląda nieźle przez pierwsze pół dnia, potem się brudzi i pasuje najwyżej na przebranie za żula.

30% (i 99% grupy powyżej) to jakieś pedalskie wsuwane papucie albo inne zielonozłote trampki z klamerkami, dlaczego takie gówno jest w ogóle w dziale męskim?

8% to całkiem niezłe buty, niestety zbyt oficjalne i często drogie - pewnie znikną ze sklepów jak będę chciał coś do garnituru dokupić

2% to buty spełniające wszystkie wymagania, pary w rozmiarach od 37 do 48, za wyjątkiem #!$%@? 43.
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Seraphiel: mam to samo. Też 43. Nie tylko z butami tak mam zresztą..

Kupiłem buty w Aldo i żałuję. Zapłaciłem za nie tyle co za pare prawilnych Levis'ow i po 3miesiacach wyglądają gorzej niż 3letnie adidasy.. kup coś "eleganckiego".

Nie ma nic prostego i eleganckiego, czy na co dzień ale żeby nie wyglądać jak gimb, co by kosztowało rozsądna cenę. Chcesz płaszcz- jak dla baby, albo jakieś niepotrzebne naszycia, kieszenie
  • Odpowiedz