Wpis z mikrobloga

@janoosh: W HoI grając Polską zawsze przyłączaj się do nazistów. Wojna nie wybucha tak szybko, masz wsparcie od Niemców, potem możesz wywalić sojusz i ich zanihilować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ostatnio grałem w HoI2 także... (,)
  • Odpowiedz
@joookub: przecież dołączyłem do nazistów ziomeczku xD zauważ że niemcy mi od zachodu nie wbili tylko pomagają razem z węgrami i rumunami w walce xD

  • Odpowiedz
@DesKesTes: no próbuje okrążać na środku ich, jak widać zresztą, ale mam mało zmotoryzowanych jednostek i tylko lekkie czołgi ;/

@ButelkaBezKaucji: Hearts of Iron 3, alternatywna historia 2wś, na rysunku polska w sojuszu z państwami osi walczy z kominternem, taka sytuacja jak na obrazku jest już od roku

btw, na wschodnim froncie ruscy dostają wpierdy od japońców, więc jest nawet ok
  • Odpowiedz
@janoosh: @janoosh: Paraduj jako drugi, nie bądź walecznym polakiem, bądź "pomocnikiem" III Rzeszy. Daj się wykrwawić niemcom. Potem. Spróbuj się gdzieś postawić w połowie frontu niemieckiego. Alianci w końcu się #!$%@?ą. Czekaj na ten moment.
  • Odpowiedz
@janoosh: Jako sojusznik III Rzeszy jesteś zobowiązywany jej pomagać bo niemcy do walki z sowietami rzucą wszystko, zobaczysz. Broń tylko swoich terytoriów, przynajmniej dopóki nie przyjdzie wojsko III Rzeszy.

  • Odpowiedz
@janoosh: Sam w HoI 3 nie nołlajfiłem, ale Ruskich to trzeba było zawsze na jakość wziąć. Kolumna pancerna - 12 dywizji ciężkich czołgów i jedziemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stwórz jakąś sensowną linie obrony, nie szarżuj i doprodukuj czołgi. Wtedy jedna linia do przerwania statusu qwo, a jak się to uda to przesuwamy powoli cały front. W twojej sytuacji może przydać się również potem zajęcie Litwy i
  • Odpowiedz
@Vender: okej, zajmę się produkcją ciężkich czołgów, bo pancernych wojsk mam naprawdę mało

@Jam1911: no bronię od roku wlaśnie, i niemcy cały czas przerzucają swoje wojska na wschód, więc nie jest źle

cóż, dzięki za pomoc, lecę przerywać front ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
12 dywizji ciężkich czołgów i jedziemy.


@Vender: panie, II RP ledwo może produkować lekkie czołgi, a gdzie ciężkie :d Tutaj na moje oko można kombinować tylko piechotą + artyleria, albo coś takiego.

  • Odpowiedz
@Vender: :c

No to nie wiem. Ja od kilku godzin szykuję się do wojny z ruskami, ale nie wiem czy mi się to uda. Czerwoni zdążyli zająć całą Europę, gdy ja męczyłem się sam we Włoszech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daldek: Jak tak, to jesteś całkiem niezłym graczem. Bez problemu powinieneś sobie poradzić z USA, bo to państwo o ogromnym potencjale zawsze. Ktoś z Aliantów się ostał, czy komitet zalał wszystko?
  • Odpowiedz