Wpis z mikrobloga

@Munchhausen: a to tak jak my :P A w zasadzie Marta, bo to ona chciała Draculę. Kupiliśmy, zagraliśmy raz czy dwa i uznaliśmy, że spoko, ale nie na dwie osoby. I tak leży i czeka na lepsze dni. Ale te nadejdą, bo już mamy chętnych ;)
@mafiafb: ja przyznam, że z Draculą mam problem jeśli chodzi o granie wszystkimi czterema łowcami. Nudzi mnie to i męczy. Ja lubię w takich grach dyskutować, ustalać co i jak z innymi graczami, a grając na dwie osoby jestem zmuszony samodzielnie opracowywać strategię i wykonywać te same czynności 4 razy z rzędu. Takie ameritrashe są fajne, ale pod warunkiem, że jest z kim pogadać, pośmiać się, pokombinować. Na dwie osoby raczej
@NoMoRe: Ja gram głównie we 2 i gra się świetnie. Robinson jest dobrze zbalansowany na 2 osoby a i Eldritch daje radę chociaż jest dużo łatwiejszy niż Rob. Obie gry jakościowo są świetnie wydane i mają niezły klimat. Dobra muzyka do tego i idzie się wkręcić w atmosferę.
@tomash-pl: Eldritch dobrze się spisuje i solo i w 2 osoby, w więcej nie miałem okazji grać, tryb solo był dla mnie przeważający przy zakupie, bo jednak nie zawsze mam możliwość zgrania ze znajomymi na te minimum 2,5h (od otwarcia pudła, przez grę i posprzątanie wszystkiego teraz mieszczę się przy grze solo w 2-2,5h, zależnie jak się gra potoczy, a jest losowa i momentami daje po dupie). Planowałem nawet w najbliższym
@Nietopesz: no to mnie pocieszyłeś, bo ja znów grałem w Eldritcha w 6 osób i było super. Faktem jest, że miałem za współgracza Tomka Dobosza, a to jest gość, który w czasie grania potrafi zrobić fajny klimat. Bałem się natomiast tego, jak się spisze solo czy w duecie.

@mafiafb: też mnie pocieszyłeś, bo w Robinsona nie grałem w ogóle. Ciekaw jestem solo, ale podejrzewam, że to po prostu więcej główkowania
t.....l - @Nietopesz: no to mnie pocieszyłeś, bo ja znów grałem w Eldritcha w 6 osób ...
@marysuistyczna: Tryb solo w Eldritch tak, ale jeśli kontrolujesz 2 postacie. Jeśli tylko jedną, to jest trochę przegięty, bo ma dokładnie taki sam poziom trudności jak na 2 osoby. Chyba, że lubisz wyzwania. ;)

Ale ogólnie: tak, warto kupić Eldritch dla trybu solo.