Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem. Zarwałem nockę i poszedłem spać o 11, a o 13 obudziła mnie locha bo jej się nudzi, by za chwilę #!$%@?ć ze starymi na miasto, zrobiła mi kawę i teraz nie chce mi się spać. I mi się też nudzi a tak bym ją podręczył. Miała wyjść na godzinę, ale jak to zwykle xDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przerwała mi zajebiste sny. Po #!$%@? mnie budziła #!$%@? #gorzkiezale #bekazrozowychpaskow ##!$%@?
  • 21
@gaska: Nie czyta wypoku i jestem tutaj gal anonim to może mnie nieść fantazja i używać niewyszukanych słów w moim stanie żalu.

@jacek1982: Jak w końcu wróci, ale pewnie dostanie srogi #!$%@?, popłacze się i #!$%@? z tego będzie xD.
@Middle-Earth: #!$%@?, bo nie zrozumiała co do niej komunikuje, jak zwykle.. już się wyprowadzała po raz setny i musiałem przepraszać, raczej żal mnie #!$%@? że mi na niej zależy i muszę posuwać się do takich kroków. Szanuję asertywnych mirków którzy potrafią nauczyć dupę kultury i być chłodnym #!$%@?. Wtedy loszki da się ustawić. Nigdy nie osiągnę tego levelu ze swoim #!$%@? i przywiązanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typowyjanuszwons: nie musze znac zeby wiedziec, ze oboje macie nierowno pod sufitem... nie zdarzylo mi sie zeby facet za moimi plecami tak o mnie mowil, czy ja o nim,nawet po rozstaniu, ale to kwestia tego z jakim facetem czy kobieta sie zadajesz, swoj do swego ciagnie... jestes pewnie gimba, z mojego rocznika mezczyzni tka nie mowia o kobitach.... oczy bola od tej glupoty