Wpis z mikrobloga

Jak tylko poprawi się pogoda wybieram się na #rower i to tak z #300km minimum. Dlatego chciałbym się dowiedzieć co jest ciekawego lub gdzie się wybrać w promieniu zaznaczonym na mapce poniżej... Głównie to #podkarpacie dlatego wołam #rowerowyrzeszow Myślałem o tym, żeby wybrać się nad Solinę, ale chciałbym po drodze lub dalej zwiedzić coś jeszcze ciekawego... @wykop czekajcie na moją kartkę, tak jak w tamtym roku :) Jechać będę pod tagiem #mateuszjedzieprzedsiebie
B.....s - Jak tylko poprawi się pogoda wybieram się na #rower i to tak z #300km minim...

źródło: comment_o34Hb8a0lfoubFu4Vr3D4XeB0INru8Az.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@michal__q: Tak więc, jak będę wybierał się w okolice Dębicy dam znać, jednak z tego co widzę ty troszkę szybciej jeździsz rowerem :) Nie wiem czy nie nudziłoby cię to, że ja wolniej i bardziej wybieram tereny wiejskie, boczne drogi.
  • Odpowiedz
@Bunis: No więc nie mówię na 100%, możemy też na przykład część trasy jechać razem i się rozdzielić, w każdym razie informuj jak będziesz wiedział kiedy i gdzie. Osobiście celowałbym na południe, i czemu nie na przykład Słowacja ;) Za wschodnią granicę się nie wybiorę bo niestety nie mam paszportu.
  • Odpowiedz