Wpis z mikrobloga

2015r.

UE: Rosja powinna "niezwłocznie zaprzestać" wrogich działań wobec Polski

Biały Dom: Rosja nie ma prawa wysyłać pojazdów do Polski

Tak będzie


Gdzie są konwoje z zachodu czy z USA? Gdzie jakaś pomoc żywnościowa/ z lekarstwami? Jedynie Australia coś wysłała, ale to nie do terenów gdzie jest zapotrzebowanie. Tacy "solidarni"?

------------------------------------

Jak widać, wróciłem.

To co pewnie was ucieszy to to, że zdecydowanie zmniejszam moją aktywność na tagami ukraina itp. Sam ban dla mnie był słuszny bo rzeczywiście dałem się ponieść emocjom i obraziłem @jarudzik za co teraz publicznie go przepraszam.

Ale nie to jest powodem mojego wycofania tutaj. To co najbardziej mnie wkurzyło to usunięcie mojego satyrycznego wpisu o arszeniku, który wywołał takie poruszenie wśród wykopowych ukraińców. Wielokrotne obrażanie mnie przez potomków przesiedleńców z akcji wisła czy ukrainofilów nie było egzekwowane przez administrację i uznawane jako zgłoszenia nieprawidłowe. Natomiast wszystko co moje w tym wpis o arszeniku uznawano jako obrażanie użytkowników. Tak wygląda obiektywna moderacja na wykopie. A negujący prawdę historyczną są tu "prawilnymi mirkami":

http://www.wykop.pl/wpis/8949362/shitwykopsays-listastadlera-historia-4konserwy-tru/

Także gratuluję , możecie uznać się za zwycięzców. Na szczęście prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.

#ukraina #don #rosja #oswiadczenie #listastadlera #akcjawisla
Pobierz S.....r - 2015r.

UE: Rosja powinna "niezwłocznie zaprzestać" wrogich działań wobec P...
źródło: comment_AAM0LQu5FufzopnTPqPwWHLmcA6Z6dTF.jpg
  • 18
@internetowyjanusz: też zgłosiłem ten jeden, żeby sprawdzić czy tak jak mi @Stadler napisał "prawda zwyciężyła" bo on nie dostał bana i też mam, że nieprawidłowe (plus długa litania co oznacza moje zgłoszenie i że moderacja nie służy do cenzury:P). Czyli jednak spisek jakiś przeciwko niemu:P

@Stadler skoro trafiłem do tego wpisu to chyba jednak rzekomego szadowbana nie masz:P