Wpis z mikrobloga

@pioterhiszpann: BMW oglądałem już gdzieś około trzydziestu sztuk. No nie ma zadbanych i zrobionych jak należy. Poszukam jeszcze z 2 miesiące a jak się nie uda to sie #!$%@? i jade do Szwajcarii.
  • Odpowiedz
@Bobas:

W sumie najgorszą jest zima i widok soli na aucie. W takich momentach az mi sie nie chce wyjezdzac z garażu jak sobie przypomne ile to juz civiców widzialem ze zjedzonymi nadkolami :)

No niestety, kupic nie zajezdzone i zadbane bmw to wielka sztuka. Wiekszosc miało chocby jakies male przygody blacharskie bo wiadomo, ze napęd na tył kusi i niejednokrotnie gubi on młodych kierowców.
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann: BMW nie gniją aż tak. Myślałem nad Mercedesem, ale nie chce drugi raz przechodzić przygód z blacharką.

Zadbane może i sie znajdzie, ale ja mam spore wymagania względem wyposażenia i w ogóle wszystkich szpasów. Musi być czarne, zachowane w oryginale, tylna roleta na pilot, jasne wnętrze, rocznik 2003, silnik 3.0, bez gazu i PEŁNE wyposażenie. Wszystko co dawali bez wyjątków.
  • Odpowiedz
@Bobas: Też mam taką tylko, że w dieslu. Początkowo chciałem sporo w nią inwestować żeby wyglądała jak nowa oraz zwiększyć jej moc (20t2r->20t2n), jednak szybko się okazało, że nie było miesiąca bez napraw więc nawet oszczędzając i robiąc po znajomościach w ciągu roku wydałem tyle za ile ją kupiłem.

Teraz już mam inną furę, którą będę jeździł sporo lat więc Hondę tylko odpicuję przed sprzedażą. Będzie robiona blacharka i lakier
  • Odpowiedz
@Bobas: Świetne są! Twoja i kolegi ;) Ta czarna pod kątem modów trochę zbliżona do mojej, muszę tylko lakier trochę poprawić prze zimą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bobas:

Kupa pracy, ciężkiej i drogiej pracy. Nie jestem fanem marki to się nie wypowiem, ważne że cieszy właściciela ;)

e39 będzie w sedanie, czy turasie? (jeśli było to sorki za przeoczenie). Jakiś konkretny motor szukasz?
  • Odpowiedz
@Ardeni: Sedan. 3.0 benzyna bez gazu, rocznik 2003, pełne wyposazenie, jasne wnętrze, czarna, bez jakichkolwiek modów. Pełna seria. Takie są moje wymagania. Będzie ciężko, wiem. Ale nie spieszy mi się. Mam czym jeździć.
  • Odpowiedz
@Ardeni: Bardzo ładna. Oglądałem podobną. Seria, październik 2003. Ale czarne wnętrze i niekompletne wyposażenie. Zadbana była i pewna, bo to z komisu mojego taty dobrego kolegi. Dopiero po 3 miesiącach sie odezwał, że coś ma, a wcześniej dużo piątek u niego stało. Masz zdjęcie.

Nie chce sie bawić w doposażanie. Już w dwóch autach sie z tym bawiłem i mam dość. Niektóre "szpasy" jest cholernie cieżko dostać.
Bobas - @Ardeni: Bardzo ładna. Oglądałem podobną. Seria, październik 2003. Ale czarne...

źródło: comment_vzkCToRcZtDygqrj2ntybCIpoBA7psHy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ardeni: Jeszcze jedno: po zakupie planuje wsadzić w nią około 8-10k. Porobić zawieszenie, wrzucić poliuretany, zglebić, wymiana płynów, klocków, tarczy i inne pierdoły. Myślisz, że jak raz ogarne to zawias będzie żył spokojnie? Czy są jakieś większe problemy z zawieszeniem w e39? Nie chodzi mi nawet o koszta, a o częstotliwość napraw.
  • Odpowiedz