Wpis z mikrobloga

@Elephant-gtx500: Nie wyobrażam już sobie tego nie mieć. Mam telefon służbowy. Często rozmawiam w aucie.

Kupiłem sobie drugie autko (takie trochę zabawne) i nie mam w nim niczego takiego. Brakuje mi tego dość mocno w nim.

Ale mówimy o podłączeniu do audio w aucie, czy o jakimś głośniczku przyczepionym do osłony przeciwsłonecznej? Bo ja tu mówię o podłączeniu do audio w aucie.
@Elephant-gtx500: Nie. Ja mam taki system, że mi tylko 3 przyciski wystają na konsoli środkowej i mikrofon z podsufitki.

Jeśli z tego czegoś jest mikrofon kierunkowy, który możesz sobie skierować na siebie i jeśli z tego czegoś dźwięki słyszysz w głośnikach, to jest moim zdaniem dobrze :)
@vlodar: No to właśnie tak powinno działać tylko jeszcze nie skonfigurowałem tego z telefonem dlatego pytałem ;) Powinno łączyć się z telefonem przez bluetooth i jak na kierownicy mam klawisz słuchawki to powinno odbierać telefon i wszystko iść na głośnikach.
@Elephant-gtx500: Do łączenia musisz pewnie włączyć jakąś funkcję. Zobacz w instrukcji jak ją włączyć. Pewnie przytrzymać któryś przycisk przez parę sekund.

Po jakimś sygnale (+ u Ciebie pewnie nawet będzie napis na wyświetlaczu) zrób wyszukiwanie urządzeń BT w telefonie. Znajdzie Ci to, dodajesz jako urządzenie, wyłączasz "dźwięki multimediów" i śmiga :)