Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z telefonem: samsung galaxy young, często mam tak że jakby telefon wylogował się z sieci. Zasięg jest ale podczas np. dzwonienia wyskakuje "nie zarejestrowano w sieci". Pomaga włączenie trybu offline i ponowne przełączenie na online. Jest to tyle kłopotliwe że nie wiem czy jest wylogowany z sieci czy nie (nikt się nie dodzwoni wtedy do mnie, tak jakby był wyłączony telefon). Przeinstalowałem #android ale nic nie pomogło. Objawy takie ma od ok. 3 miesięcy mam go od roku i wcześniej było ok. Co może być przyczyną? Problem jest z oprogramowaniem czy uszkodzenie sprzętowe?

#smartfon #pytaniedoeksperta #samsung
  • 6
@ziomekg: Mi wyrzucało z sieci, musiałam wlączać i wyłączać, potem doszło wywalanie karty pamięci. Oddałam do Samsunga i dostałam nowy. Tamten miał jakąś wadę, bo działo się tak praktycznie od nowości.
@Naciass: nie pocieszasz ;( gwarancji już chyba nie mam bo to chyba na rok była (muszę poszukać) myślałem że obejdzie się bez serwisu, pokombinuje jeszcze z inną kartą sim. A jak wyrzucało Cię z sieci to miałaś zasięg?
@ziomekg: A gwarancja nie jest na wszystkie produkty na 2 lata? Mnie wyrzucało z sieci i cisza, tzn nie mogłam nigdzie zadzwonić i zasięgu nie było w postaci kresek ;) Dopiero wyłącz-włącz pomagało na jakiś czas. Po pół roku użytkowania miałam już nowy telefon i zero problemów. Może mają jakieś wadliwe serie...