Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw czy p. @przemyslaw-wipler lub KNP wniosą pozew do sądu o zniesławienie czy pomówienie.


@MWittmann: nie szukając daleko, parę dni temu @nereus456 dostał bana za wrzucanie gołych fotek tego transa na wykop. jako, że ten użytkownik nie ceni za bardzo swojej anonimowości w sieci, na swoim facebooku napisał:

Informacje


Ambitny młody polityk, działacz Kongresu Nowej Prawicy

co kto lubi, ale ja tu widzę pewne sprzeczności.
@franekfm: na pewno lewacka prowokacja, co złe to nie my.

z resztą nie pamiętam czy była mowa o tylko sympatykach/wyborcach knp i nie chce mi się za bardzo wracać do tego "programu". naprawdę nie trzeba daleko szukać, żeby stwierdzić, że całą sprawą najbardziej jarają się feniksy, a ten przygłup co wrzucał gołe faje nie był jedynym.
@NieWiemASieWypowiem: To jak wytłumaczysz ludziom, że trans kłamie? Chętnie z @franekfm i innymi posłuchamy śmiesznego tłumaczenia tego kłamczucha.

Nie zgłosił tego faktu na policję, ale był zdziwiony, że poszli go odwiedzić i tu brak dowodów. Poza samą szybką rolety też mogły być dowodem, ale skoro nawet rolety były git, a kota skremował, który był RZECZOWYM DOWODEM na zdanie " ZABILI MI KOTA KUHWY NARODOWE", to wybacz, ale bronienie tego pajaca, to
@MWittmann: Były nawet sytuacje, że niektórzy Żydzi wypisywali na swoich drzwiach, murach antysemickie hasła tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę i wzbudzić współczucie do siebie i jednocześnie odrazę wobec fałszywych autorów "krzywdzących haseł".
@NieWiemASieWypowiem: Beka w #!$%@?, anonse mają ponad rok czasu, a najnowsze 5 miesięcy. Serio sądzisz, że ktoś by przewidział sławę Rafalali w mediach i TV?

To chory psychicznie człowiek nadużywający przemocy, mający problem z psychą bo uroił sobie historie dla sławy.