Wpis z mikrobloga

Dzień 82 #krolkasieodchudza

Ostatnio obsesyjnie się ważę codziennie i sprawdzam czy nie wraca 80 :P

Dzisiaj pokazała waga 79,6kg :D dla przypomnienia, zaczęłam od wagi 89kg :/ więc już prawie 9,5kg za mną :D

Dzisiaj tyle co poćwiczyłam w wyzwaniu #rozowaredukcja :) 30 brzuszków i 50 przysiadów. Oszczędzam się jeszcze dzisiaj po wczorajszej migrenie :/

Zjedzone:

* granola

* banan

* kanapki

* makaron z sosem bolognese

Potem jakaś przekąska typu kanapka, wafel ryżowy czy coś na ten styl, bo wybieram się niedługo za miasto z moim niebieskim paskiem oglądać meteoryty i nie wiadomo ile nam zejdzie :P będę jutro nieprzytomna w pracy :P ale może będzie fajnie, coś uda się zobaczyć, porobić zdjęcia :)

To tyle :P trzeba się zbierać :)
  • 12
  • Odpowiedz
@panna_kessy: ogólnie jem mało, aż mój chłopak się na mnie drze :P np na śniadanie to jest 4 łyżki granoli i niecała szklanka mleka, w pracy dwie kanapki, na obiad porcja makaronu, która spokojnie zmieściła się na talerzyku deserowym :P więc nie jest to dużo, ale na tyle dużo, że nie jestem głodna :)
  • Odpowiedz
@kwsap: Przede wszystkim je dużo za malo. Już nie raz pisałem. Ale jak chce tak jeść to niech je. I praktycznie w ogóle białka, a patrze menu od jakiegoś czasu.
  • Odpowiedz
  • 1
@kwsap: dieta jak dieta :p całe życie tak jem tylko teraz jem produkty pełnoziarniste i nie wpieprzam cukrów

@Bobas: chciałam dodać że w nocy podczas oglądania meteorytów zjadłam sznycel z indyka :p więc to białko gdzieś tam sie pojawia a przynajmniej sie staram

@kwsap: już mam spowolniony metabolizm przez niedoczynność tarczycy
  • Odpowiedz
@kwsap: łatwo powiedzieć. Jakie białko ma jeść osoba, która nie za bardzo lubi mięso, a kefiry, maślanki i podobne nie są przyswajane przez organizm? Tzn jak tylko łyknę np kefir, od razu mam odruch wymiotny.
  • Odpowiedz
  • 0
@kwsap: jadłam dużi jajek na początku w postaci omletów ale mi sie przejadły. W sumie to muszę przejrzeć jakie produkty mają dużo białka :)
  • Odpowiedz