Wpis z mikrobloga

#crossfit #silownia #mikrokoksy

I jak tu nie kochać crossfitowców?

https://www.facebook.com/CrossFit43300/posts/345890768898984

Zawody crossfitowe w BB grupka kolesi którzy od kilku lat z tym działają. Jeżdżą po całym kraju i tak dalej. No i... Koleś koks wpada tam z ulicy, tak totalnie na dziko, zapisuje się 5 minut przed startem po czym #!$%@? wszystko czasem 05:02.

Kolesie z sześciopaczkami w tych śmiesznych ściągaczach i lalusiowatych opaskach #!$%@? do zera.

I na końcu Klisiak taki podkręcony - "Jak to #!$%@??- to już? Nic więcej nie macie?" a koleś drugi tam umiera przy ostatniej stacji.

Nadal ktoś tu chce bronić crossfit siłą użytkową, sprawnością i innymi tego typu #!$%@?? :>
  • 7
  • Odpowiedz
@sulkov: no widzisz a jak ja robiłem treningi w crossfitowym boxie to wszystkim wielkim koksom odcinalo tlen po 2 rundzie :) I nie trzeba byll wiele, sama piłka lekarska i ciężar wlasnego ciała ich zalatwil
  • Odpowiedz
@lamiesobie: ćwiczenia z ciężarami w jak najszybszym czasie to wg mnie nieporozumienie, ale właśnei takie treningi kondycyjne z ciężarem własnego ciała są zajebiste. W sumie wiele ćwiczeń jest starszych od crossfitu ale tak to się teraz nazywa i to nie zmienia efektywności tych ćwiczeń.
  • Odpowiedz