Wpis z mikrobloga

aktualny stan sprawy z wykopkiem, co nie zapłacił mi za pracę, opisany jest tutaj:

http://zoba.to/-/liares/

zrobicie z tym, co chcecie.

wołam plusujących pierwotny wpis z gorzkimi żalami: @RoyBatty, @Sienaq, @venomik, @Centurio93, @Tabassco, @iso9001, @Traviu, @cyberyna, @ppawel, @Gerwazy_, @RPG-7, @Aureos, @jak_to_mozliwe, @Karl, @krytykujacy_zrzeda, @Saeglopur

oraz: @daj_pan_spokoj, @morq, @kiszczak, @Czarny_Klakier, @FilozofujacaCalka, @gkalinowski

#michalkosecki
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkosecki: że tacy ludzie chodzą po ziemi, mam nadzieję, że sprawa się jakość rozwiąże. Dobrze, że przynajmniej masz z tą osobą kontakt bo mogło być tak, że nie byłoby po niej śladu w internetach.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Umowa ustna jest wiążąca, taka samą umowę zawierasz np. kupując w kiosku gazetę.

Moim zdaniem powinieneś dla przykładu założyć mu sprawę, zbyt wielu jest takich cwaniaków, zbyt wielu też ludzi poświęciło swój czas na wykonanie pracy za którą ktoś nie zapłacił. Jeśli będzie się olewać takie zachowania to będzie coraz więcej takich sytuacji. Myślę ze tu dla przykładu trzeba taka sprawę wygrać i juz z orzeczeniem sądu nagłaśniać że
  • Odpowiedz
@michalkosecki: mnie wnerwia przy takich sprawach fakt, że sama wychodzę na żyda łażąc za gościem i żebrząc o kasę, która należy mi się za robotę jak psu kość...dziś miałam taką sytuację z byłym szefem
  • Odpowiedz
@cyberyna: z firmami jest trochę prościej - ja kilka razy ogłaszałem sądownie upadłość tej czy innej spółki i kasa się magicznie znajdowała. :)

btw. w tej sprawie naprawdę nie chodzi o pieniądze.
  • Odpowiedz