Wpis z mikrobloga

ok Miraski, jest #praca dla #php i #newbusiness

wszystkie stawki netto. możliwa praca zdalna bez żadnych problemów.

1. Junior PHP Developer na etat za 25-30 zł/h.

2. Junior PHP Developer dorywczo za taką samą stawkę (na starcie jest tyle roboty, że spokojnie uzbiera się etat).

Jeśli uważasz, że chcesz pracować za mniej (zgłosiła się jedna taka osoba z uczciwym podejściem do własnych umiejętności) lub więcej (cały czas pamiętając, że chodzi o stanowisko juniorskie), również daj znać.

dwie ważne sprawy:

a. robota jest od zaraz i jest autentyczny #!$%@? (czyli jeśli chcesz dorywczo na 2 godzinki dziennie to oszczędź sobie i nam czasu i nie aplikuj :))

b. wymagamy uczciwości i sumienności - terminy rzecz święta, ale rozumiemy, że każdemu zdarzy się coś zawalić, zachorować lub po prostu nie chcieć pracować danego dnia - nie może być jednak tak, że udajemy, że nic się nie stało lub zapadamy się pod ziemię - jeden mail informacyjny co i jak załatwia sprawę.

(żeby nie być gołosłownym, jeden taki wykopek jakiś czas się zgłosił do pracy i po krótkim czasie przestał reagować na jakiekolwiek formy kontaktu, firma straciła przez niego kilkanaście kafli)

3. New Business Developer (czyt. naganiacz ;])

tutaj można pracować, ile się chce, bo wynagrodzenie jest prowizyjne (nie pracujesz - nie zarabiasz), rozmowa o podstawie jest po dwóch miesiącach. przed rozpoczęciem pracy podpisuje się NDA, w którym m.in. jest opisany system prowizji (5 różnych filarów), natomiast bez większego problemu jest do wyciśnięcia 4-5k na rękę. (mamy jednego wymiatacza, który wyciąga dwa razy tyle)

tutaj dostajesz telefon no-limit i internet mobilny w ramach narzędzie pracy.

jeśli jesteś zainteresowany, ślij maila na praca@impresspro.pl z CV, a najlepiej z czymś, co już robiłeś, czym mógłbyś się pochwalić.

praca z @gkalinowski, a przy niektórych projektach także ze mną :)


#rekrutujo #michalkosecki wołam też zaprzyjaźnione społeczności wokół: #msboners #bojowkawindowsphone
źródło: comment_oZGqx9z1qY0HxuFk7XxHl7T41cHs5Dzs.jpg
  • 40
@gentelman: powiem Ci ja aż tak super sie w php nie wdrażałem, jakoś nie spodobało mi się pisanie w tym języku i wybrałem javę. a kwestia opanowania to już ilość czasu jaki poświecisz w pisanie. jeżeli złapiesz na to zajawke i zamiast wyjść na piwo będziesz pisać jakąś apke czy swój własny pomysł to myśle że na prawde szybko :p
@capslo: Nie wymagamy. Jedyne co to rozmowa kwalifikacyjna we Wrocławiu, plus w trakcie pracy minimum jedno szkolenie sprzedażowe i jedno szkolenie produktowe w miesiącu. Jak ktoś mieszka daleko od Wrocławia to oczywiście nei ma obowiązku na nich być, choć warto :)
w czym tkwi największ atrudnośc tego języka?


@gentelman: w przejściu z klepacza kodu, który cały czas odtwarza gotowe rozwiązania, do "programisty" (nawiasy, aby nikt nie przyleciał gadać że w php nie ma programistów), który tworzy nowe, optymalne rozwiązania i rzeczywiście rozumie dany język.
@gkalinowski: Właściwie to kiedy można zaczynać prace jako programista PHP? Co trzeba umieć? W gimnazjum zrobiłem kilka stron, ale nigdy nic na tym nie zrobiłem. Teraz w szkole średniej nie mam problemu z rozwiązywaniem zadań z PHP, ale to chyba nie rodzaj problemów z jakimi można spotkać się w pracy. Język i składanie rozumiem, umiem znaleźć i poprawić błędy w swoim kodzie (w czyimś innym nie próbowałem).
@michalkosecki: ciekawy artykuł. Sami robiliśmy staż u nas w firmie dla ux-owca (przeprowadzanie testów usability, eyetracking etc). Na prawdę sporo chcieliśmy nauczyć aby potem zatrudnić, bo wiedza specyficzna i świeżo po studiach tego się nie ogarnie. Staż płatny. 9 miesięcy wisiało ogłoszenie bez odzewu, później przyszła studentka, 3 miesiące na stażu i teraz siedzi na etacie
@morq: my robiliśmy takie akademie kilka razy… kilka osób czegoś się nauczyło, kilka wzięliśmy na próbę, ale finalnie nikt na dłużej nie został.

coś złego stało się w tym kraju, bo nie chce mi się wierzyć, że to wszystko przez te dwa miliony, które wyjechały...
@michalkosecki: bez bicia przyznam ze nawet nie przeczytalem jeszcze odpowiedzi, zalalem robaka bo mi pracownik szkod narobil i nie wiem czy zwolinic czy nie zwolinic

powiem Ci tak, bralbym te robote gdybym mial do kwartalu wiedzy z samego php nic wiecej, tylko ze przyszedlbym na 1-2miesiace i bym Cie zostawil ale wiem ze w polsce desperatow i chorych psychicznie jest kilka milionow wiec zycze Ci znalesc taka dobra osobe ktora bedzie
@michalkosecki: na swiecie sa takie ludzie co lubia szerzys swoj punkt widzenia nawet jak inni to depcza :) dlatego ja mowie ci do przodu ale mowie tez sobie - nigdy w zyciu fuj, poprostu wolnosc, jako pracownik chyba bym nie mogl za 20-40zl no nie moglbym sie na pracy skupic wiedzac ze bede musial isc do biedronki szukac najtanszej bulki potem margaryna i powrot do pokoju za 600zl w jakims bialymstoku