Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

Uświadomiłem sobie, że dziś przez cały dzień nie zjadłem praktycznie nic oprócz kilku plastrów schabu;) Ale to chyba przez pogodę - więc podobnie jak inni jem dzisiaj obiad na kolację:)

Korzystając z promocji w Lidlu wzięło mnie na wspominki..., a przy okazji spotkałem się z dwoma rzeczami, które kompletnie mnie nie zdziwiły i nie zmieniły się od lat.

Po pierwsze w naszym ziemniaczanym kraju nie da się kupić ziemniaków, które się chce, można jedynie dostać takie jakie są, a po drugie od czasu, kiedy pracowałem w tej restauracji minęło 13 lat - a oni nadal mają to danie w menu, tyle że wtedy kosztowało coś koło 17,00 dolarów:)
dziczku - #gotujzwykopem

Uświadomiłem sobie, że dziś przez cały dzień nie zjadłem pr...

źródło: comment_eBWVP1BgELQCRoNzg0sfXfozLT3RWiyp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@biczplis: Niestety - nici z nagrody;) Oven roasted salmon with basil pesto, served with - BABY RED POTATOES (...) - których nie mogłem dostać, a mogły zmylić:)
  • Odpowiedz
@dziczku: Też mi podpowiedź! Wkładasz do piekarnika schab, a mówisz o łososiu ;) A ziemniaki niestandardowe często są w Piotr i Paweł, ostatnio były czerwone i bataty.

EDIT - Aaaa, to jest łosoś :)
  • Odpowiedz
@biczplis: Szczerze mówiąc miałem jeszcze iść do Piotra i Pawła, ale stwierdziłem, że mi się już nie chce - smaku za bardzo to nie zmienia, wpływa jedynie na wrażenia artystyczne:)
  • Odpowiedz