Wpis z mikrobloga

Uwaliłem swojego SGS2. Ale po kolei.

Chciałem wgrać najnowszego Cyanogenmoda, bo na stockowym romie szukanie gpsa trwało czasem 20 minut, wrzuciłem go na kartę pamięci.

CWM -> wipe wszystko -> install nowy rom -> error -> bootloop

W trybie download odin nie widzi telefonu, widzi go natomiast jeśli jest na bootloopie. Jakieś pomysły jak go uratować?

#android #androidpomoc #telefony #samsung #sgs2
  • 26
  • Odpowiedz
@haxxx: a w recovery możesz wejść? Jeżeli chciałeś wgrać najnowszego cm (android 4.4) to musisz mieć recovery pod 4.4. Może miałeś nie te co trzeba i wyszło jak wyszło.
  • Odpowiedz
@haxxx: cwm musiał być pod 4.4 :) jak masz czytnik kart w kompie to zgraj na kartę cwm zgodne z 4.4 i cm11. Najpierw flaszuj cwm, pózniej reboot to recovery i dopiero flaszuj cm
  • Odpowiedz
forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-official-cyanogenmod-11-nightlies-t2634693 podpunkt installation, tam masz link do tego cwm
  • Odpowiedz
@haxxx: dziwne, błąd ze status 7 pojawia się gdy instalujesz rom na niekompatybilnym recovery. Spróbuj pobrać raz jeszcze http://goo . gl/3dm5Y9 (usun spacje)

Jeżeli uda się zflaszować recovery to nie flaszuj CMa tylko wołaj.
  • Odpowiedz
@haxxx: wszedzie jako rozwiazanie podają instalację tego CWM. A próbowałeś wgrać andka 4.3 albo 4.2 przez recovery? Jeżeli to nie pomoże to spróbuj jeszcze z tym download mode. Może zmień port USB. No i najlepiej zapytać na XDA albo forum androida.
  • Odpowiedz