Wpis z mikrobloga

@miomol: kiedyś gdzieś przypadkowo na to natrafiłem i widziałem wielką ekscytację tym tytułem. Miałem sobie go zostawić na później i jakoś tak to później się wciąż przeciąga...

Jakiś zarys krótki fabuły?
  • Odpowiedz
@miomol: obejrzałem chyba 1 odcinek - strasznie, strasznie słabe. Nie mam żadnych uprzedzeń do 3D w anime (Sidonia no Kishi wyglądało fajnie), ale RWBY wygląda gra na PS2.
  • Odpowiedz
@miomol: o. Pamiętam, że trafiłem kiedyś na to i mi się bardzo spodobało


chciałbym żeby każde CGI tak wyglądało

lmao - @miomol: o. Pamiętam, że trafiłem kiedyś na to i mi się bardzo spodobało



SP...
  • Odpowiedz
@miomol: @jamal013: ok włączyłem. Faktycznie, wykonanie to straszna słabizna i wygląda jak słabo zrobione ujęcia z jakiejś biednej gry generowane w real-time ;p a trailer był taki zachęcający... ;_;
  • Odpowiedz
@miomol: chwilami jest przyjemnie, ale przez sporą część czasu razi po oczach niedopracowaniem, nienaturalnymi ruchami, olewaniem szczegółów - jakby ta technika animacji miała granice nie do przeskoczenia (te wpieprzanie ciastek, really :D?). Aż ma się wrażenie, że twórcy sobie jaja robią... nie wiem, czy to zniosę ;p ale dobrze że mam napisy chociaż

http://animesub.info/szukaj_old.php?pTitle=en&szukane=RWBY
  • Odpowiedz
@miomol: pasują. A jak coś to mogę sobie sam przesunąć. Raczej player ma problemy. Bo jak otworzyłem znowu i ta sama scena leciała to było OK.
  • Odpowiedz
@miomol: używam MPC-HC. Przez większość czasu jest ok, więc nie będę nic zmieniał. A problemy z prockiem u mnie w kompie to inna bajka ;p dlatego planuję wymienić.
  • Odpowiedz
@lmao: Ja leciałem na Athlonie 64 przez 10 lat, chwilę miałem Core 2 Duo ale sprzedałem. Kupiłem Phenoma II X6 za 400zł jak jeszcze były i mam bekę z podludzi kupujących i3.
  • Odpowiedz