Wpis z mikrobloga

Co to znaczy #przedawkowacwykop . Jako, że jestem na urlopie i śpię jak osesek w inkubatorze to rejestruję marzeń sennych na potęgę. Dzisiaj strzelałem z Apacha do cywilów, jeździłem konno (ostatni raz miało to miejsce w wieku 7 lat i w śnie wcale mi lepiej nie poszło - #trauma), było i niewolnictwo seksualne wraz z kablami (o dziwo nie z prodidża), ale najlepsze przypomniało mi się przed chwilą.

Najprawdopodobniej dzięki obejrzeniu w nocy tego filmiku: http://www.wykop.pl/link/2110492/narkoman-zamiast-do-basenu-skacze-na-beton/ śniło mi się, że byłem w mieszkaniu magika, który miał 13 lat. Mimo młodego wieku #magik był już jakimś osiedlowym guru i filozofem. Z tego powodu dotknęły go sankcje polityczne i dostarczyłem mu jedzenie wciągając z balkonu koszyk na linie. Wtedy podobno po raz pierwszy wszedł na balkon i zafascynowany otwartą przestrzenią, zaczął snuć wizje siebie uwalniającego się od trosk doczesnych, poprzez skakanie z mieszkania i odlatywanie w przestrzeń. Wybiłem mu to z głowy, ale nie wiedzieć czemu bałem się, że jak wyjdę to będzie chciał to zrealizować.()

#sen, #oswiadczeniezdupy