Wpis z mikrobloga

Kto jedzie dziś do czeskiej Pragi?


Kto jedzie z nim?


Kto prowadzi a znajomi będą sobie pić podczas podróży ~10 godzinnej?


Kto to ma w dupie, i i tak jest zajebiście szczęśliwy i podniecony?


Kto by chciał ze 2,5 plusa na dobrą podróż?


#tagujetogowno
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateusz5918: z Gdańska, przez Kołbaskowo ;) stwierdziłem, że autobahnami będzie mi się lepiej śmigało niż po zakorkowanych polskich autostradach.
  • Odpowiedz
@kropek00: więcej informacji? bo biorę przyprawy ze sobą ogólnie :P jakiś większy wybór? jakeiś fajne kluby? w sobote idziemy do Storm Club Praga, wygląda na zdjęciach zajebiście
  • Odpowiedz
@c2V4: nie dopytywałem się o szczegóły, bo byłem już spłukany, ale murzyni mają chyba tylko jeden gatunek, ale bazylia to nie jedyna przyprawa jaką mają w ofercie.

Idąc wieczorem przez dzielnicę Żiżkov co chwilę czuć z jakiegoś lokalu zapach świeżej bazylii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@c2V4: hahahaha xDDDDD

Posiadanie jakiejkolwiek ilości do 15g bazylii jest karane grzywną, powyżej więzieniem. To jest ciągle nielegalne, acz zdepenalizowane.
  • Odpowiedz
@kropek00: prawnie to wiem jak to wygląda, w Anglii też niby nie można, a jakoś przechodziłem koło patrolu z blantem bo słyszałem że nie ma "problemu" i na prawdę nie było problemu ;)
  • Odpowiedz
@kropek00: a powiedz mi jakie alkohole są tam ktorych nie ma w Polsce a warto sprobowac? :D i czy jest choć cień szansy, że dostanę prawdziwy absynt? (wywar z halunów zmieszany z wódką na bazie marihuany)?
  • Odpowiedz
@c2V4: nic psychoaktywnego legalnie nie dostaniesz. Kupisz w wielu sklepach p--o, wódkę a nawet ice tea o smaku marihuany, ale to wszystko jest tak paskudne że nie polecam. Jeśli chodzi o absynt, to polecam Absinth Time (tuż obok znanej piwiarni U Fleku), mają olbrzymi asortyment absyntów do spożycia na miejscu, razem z ładną panią która doradzi co, jak i dlaczego. Ja piłem jakiś za 120 CZK za kielona, a to
  • Odpowiedz