Wpis z mikrobloga

#modameska Gdzie kupie czerwone polo? Chodzi mi o zwykłą gładką bawełnę, a nie o ten specyficzny materiał, z którego często są zrobione polówki (taka bawełna z grubszym splotem)
  • 16
  • Odpowiedz
@nokio: Aaa no przeoczyłem to "nie". Przeczytałem kątem oka i wydawało mi się, że o taki właśnie materiał Ci chodzi. RL ma też gładkie polo. Przynajmniej kiedyś takie miałem, nie wiem co się z nim stało.
  • Odpowiedz
@franaa: Oho, agresywna reakcja. To wiele tłumaczy. :)

Jeżeli nie widzisz różnicy, chociażby w jakości, między markowymi ubraniami a gównem z chin to mój powyższy komentarz jest jak najbardziej prawdziwy. :)
  • Odpowiedz
@nokio: SLD to czerwone lewactwo. Pomyliło ci się z Samoobroną chyba.

@polecam_poczytac_ciorana Nie rozumiem. RL ma bardzo dobre materiały, ale to nie jest nic mitycznego. Nic co nie byłoby w zasięgu chińskich kopistów. Chyba sam eksponujesz swoją biedę, jeżeli znaczek firmy zaburza tobie wszelaki racjonalizm.

@franaa Kolega mógłby pochwalić się linkiem, bo wśród chinoli dużo jest badziewia i cieżko wyselekcjonować sprzedawców.
  • Odpowiedz
@nokio: W HM mają po 40 zł. Zapisz się do newslettera to będziesz miał 25% zniżki.

Jakość jak to HM, ale jest całkiem OK. Za 30 zł nic lepszego nie dostaniesz. Kolor szary i czarny mam od zeszłego roku i się dobrze trzymają.
  • Odpowiedz
a nie o ten specyficzny materiał, z którego często są zrobione polówki (taka bawełna z grubszym splotem)


@nokio: To się pika nazywa. Ja polówki uznaję wykonane tylko z tego materiału :D
  • Odpowiedz