Wpis z mikrobloga

Czyli nie interesuje Cię kraj w którym mieszkasz ?


@Rodriquez88: Oczywiście, że interesuje, nie chciałbym przecież mieszkać w np. Somalii :P Co nie zmienia faktu, że wizja mieszkania poza Polską nie jest dla mnie jakaś zła. Nie byłoby dla mnie tragedią przenieść się do Szwajcarii czy Norwegii.

Świadomie godzisz się na to aby nasz kraj przestał istnieć?


Powiem inaczej - nie mam zamiaru ryzykować swojego życia, żeby bronić jego istnienia.
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: Wychowalem sie za granica, z polska nie mam nic wspolnego oprocz tego ze z tamtad pochodza moi rodzice. Jedyne co im dal to bezrobocie I przymus ucieczki za granice. Jezeli dostane jakiekolwiek wezwanie to zrzekne sie obywatelstwa i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za jakis ukraincow czy innych ruskich umierac nie bede ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: nie mow mi co mam robic

mam duzo ciekawsze I wazniejsze rzeczy do roboty niz umieranie za bande banderowcow czy obrona kraju w ktorym nigdy nie zylem i nic mi nigdy nie dal. Do tego zabawa ze zrzekaniem sie obywatelstwa to jest zmarnowany czas ktory moge poswiecic na cos bardziej produktywnego. Zrobie to jesli bede musial, bo za nikogo umierac nie planuje, a to czy mam polskie obywatelstwo czy
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: A mnie najbardziej #!$%@? myślenie że wy sobie ot tak wyjedziecie w razie W. Nic z tego robaczki, pierwsze co będzie zrobione to przywrócona kontrola graniczna i zamkniecie lotnisk. I jak się ojczyzna upomni to w kamasze i gonić rusa.
  • Odpowiedz