Wpis z mikrobloga

nieźle trzeba być #!$%@?ętym aby uciekać z kraju zamiast bronić własnej oczyzny


@Rodriquez88: Przetrwanie jest dla wielu ludzi ważniejsze niż abstrakcyjne wartości. Wybacz, ale z mojego punktu widzenia, umieranie za cokolwiek jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@spatsi: Zwłaszcza, że wojny wywołują politycy, a nie narody, nie mam zamairu umierać za decyzje polityków i nie mam zamariu bronić ZUSu, urzędów skarbowych, niefunkcjonującej służby zdrowia i nie działającego systemu emerytalnego.
  • Odpowiedz
@spatsi: Zwłaszcza, że wojny wywołują politycy, a nie narody, nie mam zamairu umierać za decyzje polityków i nie mam zamariu bronić ZUSu, urzędów skarbowych, niefunkcjonującej służby zdrowia i nie działającego systemu emerytalnego.


@PS_Tak_bylo: Za to wolisz #!$%@?ć do innego kraju w którym będziesz płacił pokornie podatki i nie narzekał na rząd bo tylko u nas jest #!$%@??
  • Odpowiedz
Przetrwanie jest dla wielu ludzi ważniejsze niż abstrakcyjne wartości. Wybacz, ale z mojego punktu widzenia, umieranie za cokolwiek jest bez sensu.


@spatsi: Abstracyjną wartością jest żyć we własnym kraju czy wiecznie na obczyźnie przyjmujac z pokorą że zawsze będziesz obcym/podnóżkiem innych narodów?
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: Ale jest duża szansa, że zginę. Zamiast tego, wolę sobie spokojnie żyć w jakimś zachodnim kraju.

Naprawdę, tak długo jak mam zapewnione warunki do godnego życia, nie interesuje mnie gdzie mieszkam.
  • Odpowiedz