Wpis z mikrobloga

#pytanie #telefony #android mam samsung galaxy s2. Dzisiaj zaczął się #!$%@?ć, ekran się podświetla niemrawo mimo że nic nie przyciskam i się zawiesza. Musze wyciągać baterie i restartować, po włączeniu pochodzi 2-3 minuty i znowu się tak samo zawiesza. Ponadto komputer go nie widzi jak podłącze USB, wcześniej takich problemów nie było. Teraz kiesem próbuje ale ciągle mi się zawiesza #!$%@?.. Co robić? Miał ktoś tak?
  • 13
  • Odpowiedz
@Nick3emnick: chodzi mi o to że mi sie telefon zawiesza jak próbuje kiesem przegrywać..

ale dziwne też że jak wyciągne baterie i włoże z powrotem to mi się samemu włącza, tak jakby był jakiś ucisk na ten przycisk do włączania, a on też niejako odpowiada za włączanie/wyłączanie podświetlania, może to jest źródło problemu?
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: tak, właśnie nim nie działa.

@naprawatabletow: znalazłem chyba przyczyne problemu, jest to przycisk power. W internecie podają dokładnie takie same symptomy jak się pojawiały u mnie (telefon sam się włącza, bateria szybko ssie), wraz z ojcem go rozebraliśmy i trochę wyczyściliśmy, trochę też zmieniliśmy ustawienie tego przycisku power, jak narazie działa normalnie, ale nie wiadomo czy na stałe jest naprawiony czy tylko chwilowo.. Hmm a przy ładowaniu
  • Odpowiedz
@vectus: diagnozę i wycenę w ramach obsługi klienta naprawatabletow.pl masz całkowicie gratis. Koszt usług w przypadku zdecydowania się na naprawę nie wyniesie więcej niż 99 zł + do tego jeszcze koszt części, jeśli niezbędna będzie ich wymiana. Oczywiście jeśli nie jesteś z Poznania dojdzie jeszcze koszt kuriera - 40 zł w obie strony. Pamietaj, że warto powołać się na Wykop.pl ;)
  • Odpowiedz
@naprawatabletow: a co się stanie w przypadku jeśli uszkodzicie mój telefon podczas naprawy?

Trochę mam do poznania, dlatego wolę samemu takie rzeczy robić, zwłaszcza jeśli wystarczy obejrzeć filmik na youtubie i kupić część za 5 zł. Ale dzięki za info
  • Odpowiedz