Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #wykopaczka #radocha

JEST! W końcu dostałam i ja wykopaczkę… za co serdecznie dziękuje @stoprocent

Na wstępie po stokroć przepraszam autora mojej paczki, że dopiero teraz zamieszczam informację… minęło tyle czasu odkąd ja wysyłałam wykopaczkę, że po prostu zapomniałam o akcji, a przesyłkę od Ciebie potraktowałam jako kolejną paczkę z alledrogo i będąc w rozjazdach domownikom kazałam nie ruszać. Swoją drogą, pierwsza moja reakcje… cholera nie zmawiałam butów… ;)

Do brzegu… Z racji upływu czasu wykopaczka była dla mnie podwójnym zaskoczeniem, a może i potrójnym, bo nie spodziewałam się takich dziwów. Jakkolwiek to nie zabrzmi…

@stoprocent… już dawno żaden mężczyzna nie sprawił mi tyle przyjemności :)))))

Dostałam rewelacyjny, najsmaczniejszy list, który czytałam z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy. W paczce znajdowały się też :

- kolorowe długopisy i bibuły (genialne!), bo nożyczki jak najbardziej już mam (to ukłon w kierunku mojego hobby – scrapbookingu);

- superowa magnetyczna zakładka do książki LOL ;) – kocham czytać książki, więc już jest w użyciu;

- sympatyczna koszulka – doskonały wybór „czegoś zupełnie innego”.

- piwo świętokrzyskie którym aktualnie się raczę… mniam, mniam, Twoje zdrowie @stoprocent !

- majonez kielecki – mój ulubiony dodatek do kanapek – minuta w ustach, godzina w żołądku, całe życie w biodrach :P

- ŻELKI HARIBOOOO!!! I miseczki na żelki. Niestety żelki nie doczekały swojego debiutu w podróży, już je zjadłam :) ale miseczki na pewno wykorzystam.

@stoprocent, dziękuje Ci za super paczkę :) Widać, że włożyłeś w nią pracę, dopasowując prezenty do mojej osoby. Spisałeś się na 6+. Dziękuję i jeszcze raz przepraszam, że tak późno o tym donoszę.

Pozdrawiam serdecznie :)

A tutaj będę usiłowała wrzucić zdjęcie, mam nadzieję, że się uda…
aluszkaa - #wykopoczta #wykopaczka #radocha 



JEST! W końcu dostałam i ja wykopaczk...

źródło: comment_EcySdm3GEkMHnNObzQE2ZebVO4rNr5YA.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz