Wpis z mikrobloga

#4konserwy #4kuce

Nie było mnie przez 18 dni. Specjalnie usunąłem chwilowo konto by nie widzieć polityki na głównej. Co się działo w świecie jak mnie nie było?

Jedyne co teraz tak szybko zauważyłem to że ludzie jakieś jabłka jedzą i się cieszą że dbają o polską gospodarkę, szkoda że inne gałęzie na tym cierpią. #jedzjablka . Proponuje równie ambitne i sensowne jedzenie prostych bananów #jedzbanangi w ramach przeciwstawienia się polityce UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@Kajmel: to #!$%@? nie zjedzą #!$%@? pomaranczy co 2 tyg płyną moczone na zielono w chemii zeby wytrwaly podróż. .. 30kg rocznie jablek to max 90zl to tak drogo ? #!$%@? z czego tu rezygnować. .. zjesc jablko dziennie to koszt kilkudziesięciu groszy max...
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: to niech sobie jedzą, nikt nie kupi 30kg jabłke więcej. Hype na jabłka za granicą minie za kilkatygodni a u nas może za kilka miesięcy. Kolejny temat zastępczy. Zamiast #!$%@?ć PO za zbyt agresywną politykę w stosunku do Putina to jemy jabłka. #!$%@? ambitne bardzo
  • Odpowiedz
@Kajmel: a czemu po ? Ja bym #!$%@?ł pis za to ze pierwsi na majdan pojechali wielcy pomocnicy #!$%@? narodu ukraińskiego. .. promocja jabłka polskiego i tak poszla w świat telefony juz zaczęły dzwonić i nie dość ze i tak jest kampania promocyjna na rynkach azjatyckich i arabskich to jeszcze kampania medialna...
  • Odpowiedz
@Kajmel: nie minie bo polskie jablko od 2 lat idzie na rynki arabskie i inne tylko narazie w malych ilościach ... to nie mija tylko będzie coraz wieksze branie tak jak u ruskich... nie znasz sie na tym to nie porównuj tego do innych akcji typu picie piwa na czas... to nie minie
  • Odpowiedz