Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Jakiś czas temu się nad tym zastanawiałem, ale teraz miarka się przebrała, no po prostu muszę dokonać zakupu.

Mianowicie - szukam czegoś fajnego do golenia gęby. Jak mam taki jedno-, półtora-dniowy zarost, to normalnie aż sam bym się w sobie zakochał. Poszukuję jakiegoś fajnego, dobrego trymera. Zwracam uwagę na takie, które mają regulację co pół milimetra. Ale na co jeszcze patrzeć? Coś polecacie? W jakiej cenie coś dobrego? Chciałem wydać do 150zł, ale im wydam mniej za coś dobrego, to będę cieszył się bardziej. Jakieś sugestie?

#brodawiecznosci #broda #brodaboners #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@dabdanek: prawilnie tylko szorstka mordeczka fituje :D

ja ze swojej strony polecam ci przejrzec philipsa. testowalem rozne gowno od babyliss do remingtona. philips wydaje sie byc najlepszy. osobicei mam starszy model juz nie produkowany ale te nowe podobno sa super. napewno odpusc sobie zasysacz do wlosow. zbedny bajer. patrz na prowadnice czasami niektore trymery maja tak #!$%@? prowadnice ze ogolenie lini szyja pysk np. na wysokosci brody to #!$%@? dramat ma
  • Odpowiedz
@proba1: dzięki! no poczekam jeszcze na jakieś odpowiedzi, a potem wyruszę na przeglądanie oceanu allegro i jak coś to bym zawołał :)

@FilozofujacaCalka: nie, bo jeszcze się zakochasz i będziesz płakać wieczorami, że nie możesz mnie miziać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maarek: właśnie się nie sprawdza, bo maszynka do strzyżenia włosów jest szeroka i ma szeroki rozstaw ząbków, poza tym maszynka ma niezbyt przyjazną regulację, a ja chcę co pół milimetra.
  • Odpowiedz