Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #tvp #abonamentrtv #tourdepologne

W związku z faktem, że tzw. ostry start, który odbędzie się w Pruszcz Gdański, i PRAWIE cały pierwszy etap wyścigu nie zostanie pokazany w TVP (pomijam, że nigdzie indziej też nie), to oświadczam... #!$%@? SIĘ TVP. Tour de France był transmitowany cały... ETAP po ETAPIE. A tutaj start o 13, a transmisja na wszelkich stacjach zaczyna się 16:45 na TVP Sport i 17:30 na jedynce... BO #!$%@? NA JEDYNCE TELEEXPRESS a wcześniej James Bond: Jutro nie umiera nigdy, po raz 1219578219571, z czego raz wczoraj wieczorem... no żesz #!$%@?, się zdenerwowałem.

Idę oglądać na żywo w takim razie...

#wychodzezdomu #dobragrafika #nazywo

#spamtagami
M.....L - #oswiadczenie #tvp #abonamentrtv #tourdepologne



W związku z faktem, że t...

źródło: comment_l9IKhDrmpxbt9lD44AsdfnTbnGkx3O2Z.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@WinyI: na TVP Sport powinno #!$%@?, jedyna impreza tego typu w Polsce, i jedna z większych w europie... Abonament płaca wszyscy, dlaczego mam oglądać 2 dni pod rząd James'a Bonda?
  • Odpowiedz
@Strigiformes: Tak :O to spoko, też tak myślałem, a potem czytałem na Eurosporcie, a Oni widocznie coś porąbali, faktycznie na mapie z oficjalnej strony jest tak jak mówisz :) nieważne, lecę na lotną w takim razie :D

@WinyI: Zbieżność ;) To dość popularny nick, tyle tylko, że na wielu portalach po prostu go zająłem ;)
  • Odpowiedz
@MikiPL: dobra, wyszukałem. Pisało tak:

start - Plac solidarności

ostry - trakt św. Wojciecha (10 km od miejsca zbiórki)

premia - Pruszcz

sprawdziłem na mapie to 10km jest tuż przed Pruszczem, gdzie nic nie ma. Nie wiadomo nawet gdzie to jest...
  • Odpowiedz
@Strigiformes: Pewnie facet z gwizdkiem im da znać kiedy xD No bez sensu... jak dla mnie to muszą przejechać przez Lipce, bo tam jest remont, i chyba nawierzchnia jest jeszcze nie do końca tego... gotowa... i wtedy ich puszczą ze smyczy ;)

Ja tam sobie będę stał przy lotnej ;)
  • Odpowiedz