Wpis z mikrobloga

@Camel665: mnie dopisz, będę na obu listach ^^ a najlepiej przestać robić tu wojenki z listami i nie robić wsi jak Stadler. To jest tag do informacji a nie wykopowych zabaw.
  • Odpowiedz
@Camel665: już się wypowiadałem pod listą innego pajaca - taki ze mnie towarzysz, że popieram Ukrainę obecnie.

Ale czarnolistowanie przez banderofili zakłamujących historię jak i obecne wydarzenia mam gdzieś. :P
  • Odpowiedz
@Camel665: myślałem, że i ja jestem na tej liście xD

a tak poważnie... nie znam wszystkich na tej liście, ale sporo osób ma dość Rosji co nie znaczy, że Ukraińcom mamy zapomnieć upa... Jeżeli na pogrzebie zabitego Ukraińskiego żołnierza widzę banderowską flagę, to mnie krew zalewa.

Ukraińcy to nie są nasi przyjaciele, trzeba to powiedzieć jasno. Należy ich wspierać tylko wyłącznie z powodów strategicznych. Gdyby doszło do godziny W to
  • Odpowiedz
@Camel665: Kurica nie ptica, Polsza niet zagranica

To, że ktoś czuję odrazę do Ukrainy za przeszłość, oraz za obecny współcześnie antypolonizm, a także nie łyka propagandy Ukraińskiej to od razu rusofil, agent, i h wie kto jeszcze?! Gdzieś mam tą Rosję, powiem więcej, raduję się, że jest ich co rok o około 1mln mniej, ale w tym konflikcie, jestem za nimi z wielu powodów. Najistotniejszym z nich jest to, że
  • Odpowiedz