Wpis z mikrobloga

Wczoraj (w sumie to na wpół z dzisiaj) byłem na maratonie filmowym. 4 filmy 3D z rzędu. Powiedzcie mnie, czy to tylko na mnie ta technologia tak działa? Kilkanaście minut w tych oksach i oczy mnie szczypią i łzawią, jakby ktoś mi bezpośrednio w nie dmuchał zimnym powietrzem. Dlatego szczerze mówiąc nienawidzę filmów 3D, wolę normalne 2D, bez przehype'owanej (przepraszam za tego potworka, ktoś zna lepsze słowo po polsku?) technologii i bólu oczu :S jeden to jeszcze jakoś przeżyję, ale cztery filmy z rzędu to był koszmar, w trakcie co jakiś czas musiałem zdejmować to gówno na chwilę, bo inaczej bym nie wytrzymił. W sumie mógłbym i bez nich oglądać, ale napisy były czasem rozmyte ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kino #kino3d #filmy3d #3dtogowno

  • 10
@Marmite: Też nie przepadam za 3D, może nie łzawią mi oczy, ale po chwili zaczyna mnie boleć głowa. Zastanawiałam się nad tym maratonem i między innymi ze względu na 3D nie poszłam.
@manimalia:

hype - A clever marketing strategy which a product is advertized as the thing everyone must have, to the point where people begin to feel they need to consume it.


teraz już mniej więcej wiesz o co mi chodziło? :D
@Elph: Ból głowy to podobno częsta przypadłość w tym wypadku. Ale o bólu oczu jeszcze nie słyszałem. Nie widziałem zresztą też, żeby ktokolwiek oprócz mnie w moim sąsiedztwie musiał wczoraj zdejmować okulary co chwilę i ściskać oczy palcami.