Wpis z mikrobloga

Kolejna dawka #historiezwoodstocka .

1.Trzech gości ( opowiadał naoczny świadek) biło jakiegoś typa, normalnie sieczka. Dostał klasycznego "gonga", upadając z dźwiękiem łamanej szczęki. Panowie odeszli widząc to, ale ofiara nie miała dość i szybko wstała, z okrzykiem "gdzie #!$%@?". Himen #!$%@?.

2.Dzisiaj w Lidlu zniknął prąd. Okazało się, że ktoś przypadkowo przerwał gdzieś kabel, jakoś problem rozwiązali, co nie zmienia faktu, że pełno osób skorzystało z zamieszania i zabrało parę artykułów.

3.Na mojej zmianie, około 1 w nocy gościu chciał wyrzucić papierek do prowizorycznego śmietnika - worka zawieszonego na płocie. Pan ten jednak był w stanie agonalnym i wylądował w worku głowom i postanowił się przespać. Obudził się pare minit przed 2,

4. Inną sprawą są dziwni ludzie. Na swojej drodze spotkałem kardynała Richellieu, całą Kubusiową Gromadkę, nowoczesnego Kuca w (!) damskich rurkach. Oprócz tego ludzi z różnymi kartkami z napisami, mianowicie oprócz klasycznych free hugs, kisses itp. pojawiły się: free slaps, brudać #!$%@?ów, szukam świni, szukam napalonej laski, która mnie zgwałci i (UWAGA) "przyjmę wszelką materie" - przy czym typ był ewidentnie #!$%@? gównem.

#woodstock
  • 15
  • Odpowiedz
Trzech gości ( opowiadał naoczny świadek) biło jakiegoś typa, normalnie sieczka. Dostał klasycznego "gonga", upadając z dźwiękiem łamanej szczęki.


@Delus: "atmosfera pokoju" "wszyscy są dla siebie jak bracia" "przyjedź sam zobacz".
  • Odpowiedz
Trzech gości ( opowiadał naoczny świadek) biło jakiegoś typa, normalnie sieczka. Dostał klasycznego "gonga", upadając z dźwiękiem łamanej szczęki.


@PrzystanekWoodstock Bezpieczna impreza, przyjacielska atmosfera.
  • Odpowiedz
@Tfor: Jak ktoś przegina i jest agresywny to aż sam się prosi o gonga, nie każdy jest w stanie się opanować. A po tym co jest napisane to raczej tak było skoro jeszcze ich nawoływał :P

A poza tym, to teraz trzeci raz byłem i nigdy nie widziałem bójki na woodstocku.

@PrzystanekWoodstock: Nie wiecie czy szykuje się jakaś zorganizowana (albo grupowa) skarga do pkp za ten cyrk jaki
  • Odpowiedz