Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem. Żeby tylko ten shoutbox nie wyglądał jak śledzik... Obawiam się też, że taki shoutbox będzie dobrym miejscem na spamowanie przez rożnych "menelow"
@jankes83 masz rację, myślę, że dobrą opcja by była możliwość plusowania lub minusowania wpisów tak jak komentarze i ewentualnie zgłaszanie nadużyć. Jednak czy wtedy nie stanie się to takim śledzikiem...?
trudno powiedzieć... zbyt dużo różnych udziwnień/udogodnień zmienią sam wykop. Trzeba uważać żeby nie przedobrzyć tak jak o to się stało np. z popularnym komunikatorem, który zamiast służyć rozmowom stał się jakimś kolorowym kombajnem. To samo z NERO prosty program rozbudowali do 300MB wsadzając tam masę ulepszeń. Ideą wykopu jest dzielenie się linkami. Chyba nie ma sensu wsadzać tu zbyt dużo zapożyczeń z innych portali

społecznościowych. Tak jak pisałem wcześniej, idea grup powinna
Może zamiast zajmować się głupotami zajmijcie się bardziej palącymi problemami, o których piszą ludzie pod każdym wykopem.

Ja właśnie chciałem dodać komentarz i cztery razy natrafiłem na jakiś error. Ja #!$%@?ę takie coś, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie na ledwo działającym truchle.
@northrop

jedni pracują nad funkcjonalnością inni rozmawiają... każdy widzi jak jest ale nie wszyscy w zespole wykop to programiści i mają czas na dyskusje :) Trochę dystansu, krzyk nic nie pomoże
Ja krzyczę? Po prostu nie spodziewałem się takiej niekonsekwencji w cenzurze, ale chyba nikogo to nie dziwi.

Z tą pracą nad funkcjonalnościami bym nie przesadzał - wszak pierwsze screeny nowego wykopu pojawiły się dawno temu, każdy miał nadzieję że przez te kilka miesięcy serwis będzie dopracowany a w rzeczywistości ledwo działa.

Dystans to ja mam, a nawet zamierzam go zwiększyć w sposób zaprezentowany na obrazku we wcześniejszym poście.

Dobranoc.