Wpis z mikrobloga

Pomysł jest niezły, jednak zamiast wprowadzać nową funkcjonalność - proponowałbym skupić się na aktualnej - bo nie działa jak należy...

A jak już się uda opanować działanie wierzgającego portalu - wtedy na pewno będziecie mieli więcej czasu na rozwój. No i po co dodawać dodatkową usługę, która może powodować potencjalne problemy, kiedy macie na głowie multum innych powdrożeniowych? Nie zarzynajcie się tak - spokojnie, najpierw utrzymanie tego co jest, poprawki mechanizmu grup
taaak jeszcze forum zróbcie i ankiety :) a i założę się, że każdy marzy by na Wykopie pojawiło się coś w stylu Eurogąbek.....

ludzie zlitujcie się co wy chcecie z Wykopu zrobić ?
na cholerę shoutbox jak ja aktualnie nie widzę dobrze wykopów które są na głównej i na których polega strona! jedyne co widzę to jakieś "gówienka" po prawej na pasku a wszystko ściśnięte na max-a, a po bokach kilometry wolnej przestrzeni. na następnej ankiecie nie spodziewajcie się, jeżeli ubędzie tych starszych, a przybędzie młodszych. chociaż jeżeli o to chodzi to krzyżyk na drogę.
Całe te 'grupy' mają służyć jedynie zwiększeniu ilości użytkowników Wykop.pl więc czeka nas zalew demotów i gimbusów co poskutkuje kolejnymi duplikatami i marnej jakości znaleziskami na głównej.
Do tej pory nie ma edycji wykopanego linku! a wy chcecie jak to nazywacie nowe funkcjonalności wprowadzać. Pytanie: "...co by tu jeszcze spieprzyć Panowie, co by tu jeszcze...?
Myślę, że o dodatkowych aspektach i 'udogodnieniach' powinniście pomyśleć później, zwłaszcza, że jest jeszcze wiele rzeczy do poprawienia. Do tej pory wszystko wygląda w podobny sposób: znika jeden błąd, pojawia się następny, jak chociażby avatary prowadzące do profilu Mikado.
hmm.. tak myślę, może można byłoby dodać opcję pozwalającą wstawić do komentarzy obrazek o ustalonej z góry wielkości (czy tam przeskalowujący się do niej w locie) np. 200x200px max

?
Jeszcze jedna nurtująca mnie sprawa (poniekąd pytanie do użytkowników, może kwestia błędu po stronie firefoxa) - kiedy próbuję zmieniać to co napisałem, tudzież uzupełniać wersy występujące wyżej, wskaźnik potrafi przeskakiwać na sam koniec tekstu. Dzieje się to chyba w momencie, kiedy na dole, w dodatku chwilowo pojawia się pasek pozwalający przewijać tekst w bok - tak jakby część wersu nie chciała przenosić się do następnej linijki i nie mieściła się w polu
Z całym szacunkiem, ale chyba nie po to ludzie wchodzą na wykop żeby czatować, tylko żeby dzielić się znaleziskami. Lepiej byłoby najpierw dopracować np. mechanizm grup czy wygląd, a potem bawić się w czaty.