Wpis z mikrobloga

MIRECZKI I MIRKÓWNY!

byłem przekonany, że wczorajszy dzień będzie kolejnym nudnym dniem w pracy z wyczerpującym wieczorem (ostatni dzień przeprowadzki do nowego mieszkania), lecz byłem w ogromnym błędzie..

kiedy przyjechałem do mojego #akademik (gdzie spędziłem 5 lat swoich studiów #feels), po ostatnią partię rzeczy pani w recepcji poinformowała mnie, że przyszła do mnie paczka.

jakież było moje zdziwienie, (bo nie spodziewałem się żadnej przesyłki) kiedy zobaczyłem pokaźnych rozmiarów pakunek.


postanowiłem, że paczkę otworzę po powrocie do mieszkania.

raz, dwa paczka została została otwarta strzeżcie się wrogowie #mirko

była profesjonalnie zabezpieczona przez #zycienagoraco

po zdjęciu folii ukazał się moim oczom taki widok

w kopercie znajdował się list (który czytałem z uśmiechem na ustach), zdjęcie z #pokazmorde autorki paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oraz pocztówki z #gdansk

oprócz tego w pudełku znajdowały się:

2 prawilne browary #amber - dla mnie i dla mojego #rozowypasek

przewodnik po Gdańsku i certyfikat uczestnictwa w #jarmarksedominika - prawie cały przeczytany!

masa wspaniałych giftów z Gdańska dla mnie i dla mojego #rozowypasek - dostałem rafandynkę, bursztyny i muszelki, prawilny mirkowy żeton, który autorka zrobiła własnoręcznie,

ALE NAJWSPANIALSZA JEST FIGURKA #akordeon Z MOIM IMIENIEM, KTÓRA RÓWNIEŻ ZOSTAŁA ZROBIONA WŁASNORĘCZNIE #diy

jak wspominałem, prezenty nie były tylko dla mnie, ale i dla #rozowypasek - bursztyny, biżuteria, piwko i pachnące serduszkowe mydełko.

OGROMNIE DZIĘKUJĘ ZA GENIALNĄ PACZUSZKĘ @Pyskata, która dobrowolnie zgłosiła się jako wolontariuszka (bo jak wiadomo osoba, która miała mnie przydzielonego w #wykopoczta wypięła się na tą edycję i paczki nie otrzymałem.

MOJA DROGA! TRAFIŁAŚ W SAMO SEDNO, NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ PACZKI, A JUŻ NA PEWNO NIE TAKIEJ PACZKI!

mam już pomysł jak się Tobie zrewanżować! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gorąco Ciebie pozdrawiam i wszystkim mirkom życzę takiej paczki w kolejnej edycji!

#wykopoczta2014 #wykop #tylewygrac
  • 1