Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że te zawody są bez znaczenia, jednakże osoby z #tylkotennant oraz #doctorwho powinny zareagować. Bo David nie powinien przegrać tej bitwy. Co by o nim mówić, jest lepszym aktorem od przeciwnika (a przynajmniej dorobek ma o wiele większy). A jak wygra, to będzie bitwa ostateczna #sherlock vs #doctorwho! Tak więc do głosowania!

Ps. Można głosować, głosować, głosować...

http://www.radiotimes.com/TVChampion
  • 5
@skieriakia: ehh, akurat jeśli chodzi o Davida i Benedicta to wybór jest w sumie strasznie ciężki.. w sumie Tennanta widziałem też w innych produkcjach i jego geniusz się potwierdzał, ale nie znaczy, że Cumberbatcha można lekceważyć.. :\ no ale na razie głos oddany na Tennanta ;)

@CommanderStrax: Po prawo masz cała listę aktorów, którzy przegrali ;) Znaczy się diagram konkurencji kto z kim. Teraz jest już pół-finał. A dlaczego się odzywam? Bo fandom tego drugiego jest dosyć skuteczny i mi się to nie podoba.

A co do Cumberbatcha - chcę finał pomiędzy nimi. Ponieważ każdy zasługuje na wygraną. Po prostu byłoby to fair. Chociaż Capaldi odpadł przez fandom Smitha, co już fair nie jest:P
@CommanderStrax: Ranking jest żałosny i bez sensu, ale... Jednak nasi powinni przejść do finału :D W szczególności, że DT się należy :)

PS. Karen z Jenną wygrała procentem czy półtora, tak więc minimalnie ;)

Edit: Ranking radiotimes, ja tam nie wiem, jak są ważni, ale widzę na profilach aktorów linki do tych zawodów :)